Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szeretik a pasik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a pasik az erős, határozott, úgymond tökös csajokat akik simán megállják a helyüket egyedül is az életben és tudják mi az az önállóság?

Figyelt kérdés
Úgy értem azokat a típusú lányokat akiket nem lehet irányítani. Persze őnekik sem szabadna egy kapcsolatban hiszen egyenrangú a két fél és egyik se irányítja a másikat jobb esetben. Úgy veszem észre az ilyen típusú csajok nem igazán kellenek hosszú távra ez mi miatt van?
2019. jan. 21. 22:24
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
83%

Mrt gyengék vagy irányítani akarnak minket

Kevés férfi kezel egyenlőként minket,erős nőket.

2019. jan. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
61%
Szeretem
2019. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
98%

"akik simán megállják a helyüket egyedül is az életben és tudják mi az az önállóság"


Ez a nőkre úgy általában igaz, mint minden felnőtt ember, pár kivételt leszámítva.

Nincs ebben semmi extra.


Egy kapcsolatban meg kell beszélni a dolgokat és valakinek néha engedni kell, a lényeg az egyensúly.

2019. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
94%

Bár én szerencsésnek mondhatom magam, mert elég fiatalon találtam meg a párom, aki imádja, hogy ilyen vagyok. De sajnos én is látom ezt a problémát. Igazából több dologra is tudok gondolni.

Az egyik, hogy nyilván minket nehezebb lenyűgözni. Abszolút nem hat meg, hogy mennyit keres, mert ugyan azt a pénzt én is megkeresem. Nem érdekel, hogy a szülei milyen autót toltak alá, mert én saját magamnak vettem az enyémet. Nem érdekel, hogy egyedül él és önálló, mert én is stb. Sokkal nagyobb személyiségbeli, érzelmi dolgok és jó tulajdonságok kellenek ahhoz, hogy lenyűgözzön. Főleg mivel a független embereknek nincs is igazán szükségük senkire, szóval tényleg jónak kell lenni ahhoz, hogy mégis összejöjjön veled.

A másik dolog egyszerű egó. A férfiak akiknek kevesebb önbecsülésük van arra építkeznek, hogy a párjuk felnézzen rájuk, hogy valakinek a szemében jobbak legyenek és irányítók. Valahol megértem, hogy nem szeretnének olyan nőt, akit jobbnak éreznek maguknál. Én sem szivesen élnék ilyen kapcsolatban.

Kismillió sztorit tudnék mesélni arról, hogy mennyire meg tudnak ijedni amikor kiderül, hogy nem vagy egy gyámoltalan kislány. A kulcs az, hogy megfelelő önbizalommal rendelkező férfiakat kell választani, akik szintén bárhol megállják a helyüket. Nekik nem lesz talán kisebbségi komplexusuk, ha te is viszed valamire.

2019. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
14%

Pedig a legtöbb csávó azonnal lemegy szolgába, mert "hőj, jóúcsaj".


Balekok.

2019. jan. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
25%
Azbnem gond, ha erős, határozott egy nő és egyedül is boldogul. A gond ott kezdődik általában, hogy ezek a nők nagyon maszkulinok lesznek jellemre, túl akarják licitálni a férfit, nagyon megkérgesedik a szívük, nem maradnak meg kifinomult, gyengéd, oltalmazni és védelmezni való nőnek.
2019. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
62%

De egy nőt miért kellene védelmezni , óvni ? Mégis mitől kellene védeni?! Ugyan egy nő miben szorulna a mai világban a nagy férfi “védelmére , oltalmara” ??

Nem szeretem az ilyen gyenge szerepeket mert megalázó

Gyengéd sem vagyok csak azért mert nőnek születtem

Utálom ezeket a sztereotip gyenge , alávetett szerepeket azt meg pálne utalom hogy el is várjak hogy ilyennek kell lennem

Azért mert nőnek születtem nem kell ilyen gyenge szerepeket magamra erőltetnem !!

2019. jan. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
67%
Ismerem ezt a tipust. Azt hiszi magarol, hogy o kozepen van, de tultolja az eros vagyok, fuggetlen vagyok szerepet. Nem eros, hanem eroszakos. Nem hatarozott, hanem keptelen a kompromisszumra. Nem "nem lehet iranyitani", hanem meg szepen kerni sem lehet tole. Teljesen fals kepuk van magukrol, pont ugyanugy, mint az itt siro kedves-rendes sracoknak. Gondolom te is lattad mar a siramokat, hogy a noknek csak a bunko pasik kellenek. Ennek a noi verzioja a ferfiaknak csak a gyenge nok kellenek. Mindegyik hazugsag.
2019. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
29%
#4 Ez a férfi oldalról így fest: Oké, van autód, pénzed, mindened...de ez minket férfiakat teljesen hidegen hagy. Mi a gyengédséget, a szép pofit és a bizonytalanságot szeretjük egy nőben. Ezeket keressük, ahogy ti a magabiztosságot egy férfiban.
2019. jan. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
53%
"úgymond tökös csajok" Azok meg kik? Ugymond? Tökös? Nönemü? (Tudod, nekem egy csaj lehet öntudatos, önérzetes, határozott, stb. De NE LEGYEN TÖKÖS!!! MEG UGYMOND SEM!)
2019. jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!