Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szeretik a pasik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a pasik az erős, határozott, úgymond tökös csajokat akik simán megállják a helyüket egyedül is az életben és tudják mi az az önállóság?

Figyelt kérdés
Úgy értem azokat a típusú lányokat akiket nem lehet irányítani. Persze őnekik sem szabadna egy kapcsolatban hiszen egyenrangú a két fél és egyik se irányítja a másikat jobb esetben. Úgy veszem észre az ilyen típusú csajok nem igazán kellenek hosszú távra ez mi miatt van?
2019. jan. 21. 22:24
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
35%
Mert nőt kerestem magam mellé, nem egy nagyvállalat férfi vezérigazgatóját. Ennyi. Amelyik nő meg akkora qrva nagy személyiségnek gondolja magát, egészségére.
2019. jan. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
89%

9: A bizonytalanságot? :-o

Azt ugyan mért?...

2019. jan. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
80%
Bizonytalanság = irányítható ferfiak szemében aki bizonytalan könnyebben lehet vezetni irányítani mert nincs konkrét elképzelése a nőnek
2019. jan. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 Rockarc ***** válasza:
85%

En pont az ilyeneket keresem. Nekem nem a csacsogo, szoke, nagy szemekkel pislogo instacica a bejovos. Nem sok ilyen van, de en partnert keresek, nem alarendelt beosztottat. Nyilvan, ha nem passzolunk, akkor semmi sem lesz belole, de ellenkezo esetben viszont fonyeremeny.


42F

2019. jan. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
27%

De szeretem. De ők még a náluk is erősebb, határozottabb férfit szeretik, aki irányítja, betöri őket, mert még mindig nők, és az ösztönük náluk erősebb keményebb férfit kiván minden tekintetben, csak úgy mint a gyengébb nőknêl.

Tudom, mindig egyenrangúnak tekintem a nőt, így viszont max barát, vagy dugópajti lehetek, vagyok.

2019. jan. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
98%
Naponta új ösztönökről lehet itt olvasni, tiszta ismeretterjesztő.
2019. jan. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
33%

Mert egy férfi általában nőt akar maga mellé, nem egy másik "tökös"-t. Hosszútávon pedig mégis az válik be, ha egy nő kedves, gyengéd, gondoskodó, otthonteremtő. A tökös csajok párja általában a papucs. Vagy marad az örök veszekedés, hogy ki a nagyobb kakas a szemétdombon.

30nő

2019. jan. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
40%

a kérdésfelvetés alapvetően hibás, mert úgy keres választ, hogy közben feltételezi, hogy a kérdés tárgya viszont pozitív


ezek az "erős, határozott nők" tudatalatt megpróbálnak szembemenni, a 21. században elterjedt kontraszelekcióval, ahol természetes jelenség, hogy egy csődtömeget választanak maguknak a jobb külsejű, de magukat selejtnek gondoló nők


viszont ezeknek az "erős, határozott nőknek" ott borul árokba az elképzelésük, hogy bele sem gondolnak abba, hogy egy férfias férfi nem a nő beosztását, fizetését, autóját, önellátóságát nézi, hanem elsősorban vonzó géneket keres, és empátiát, bájos energiákat.

a "ki vagy rúgva, lacika!" felhorkanás egy üzletasszonytól pedig minden, csak nem vonzó, és az "én egy teát sem tudok megcsinálni, nem vagyok cseléd" életérzés sem olyasmi, amiért érdemes egy ilyen mellett ébredni


manapság a férfiak egyre szánalmasabbak, satnyábbak, hülyébbek, és impotensebbek, a nők egyre erőszakosabbak, arrogánsabbak, beképzeltebbek, és elviselhetetlenebbek


felborult a genetikai egyensúly már réges-rég, és csak vesztese van a dolognak.


de későre jár, szevasztok!

2019. jan. 22. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
60%
Öö. Én "hoztam magammal" a gondoskodást,törődést (csinálom,amit egy nő csinál,főzök,mosok,takarítok,bújok,imádok) ,de mindemellet mindent elintézek,szeretem ha a dolgok úgy mennek ahogy kell.Colt egy munkahelyem,ahol a férfi főnök volt a domináns. Volt... :) Fél év után azt mondta "szabad kezet kapsz,te vezeted a céget,csináld nekem a pénzt,engem hagyj békén .Az összes alkalmazott (csak férfiak voltak) is engem fogadtak el,mint "fönök",de mindet 'imádtam",télen forró teával,kávéval vártam őket,nyáron fagyi,hűtött üdítő,nap végén 1-1 hideg sör. Süti,kaja rendszeresen,mert szerettem róluk is gondoskodni. Egyenrangú partnerként álltam hozzájuk,nem parancsoltam,hanem kértem,kérdeztem. Ha valakinek valami nem felelt meg,erőltetés,vita helyett kompromisszum. Ennek ellenére mindenki kért és jelentett,nem akarták megérteni,hogy nem a főnök vagyok,hanem velük egyenrangú alkalmazott :) Mióta eljöttem onnan,rendszeresen hívnak telefonon,megmaradt a jó viszony. A férfiak szeretik ha van mellettük egy határozott nő,de csak abban az esetben ,ha nem elnyomni és parancsolgatni akar,hanem képes a kompromisszumokra az élet bármely terén. És simán eltudod érni amit akarsz,csak úgy kell előadni,hogy nem tényként közölni dolgokat,hanem apránként"csepegtetni az infót" és majd a férfiben áll össze a végső kép.Elrukkol a megoldással,ötlettel és mindenki boldog.Ő azért,mert férfi lehet,te pedig azért,mert végülis az van amit Te erős ,"tökös"(ahogy írtad) nőként kigondoltál.Nem szabad elnyomni Őket,hihetetlen,hogy mennyire tud szárnyalni a legelesettebb anyámasszony katonája is,ha hagyják :)
2019. jan. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
58%

Csak meg kell nézni, milyen nőkkel vannak rogyásig a társkeresők...

Sőt, pl a love.hu-n a kedvencem egy nő, aki rendszeresen posztolja a blogját, milyen hülye az összes férfi, mert nem kell nekik egy erős, határozott, szupernő.

Valami csavar csak van a dologban.

Aki meg tényleg lemegy papucsba, hogy egy magára erőltetett modorú, ámde szép nőt választ, az meg is érdemli.

Sok nő felveszi ezt a keménykedős álarcot, csak valójában nem látják, kívülről hogyan festenek így: arrogáns, bunkó, öntelt, közönséges.

Mondjuk aki a párjával is így viselkedik, az meg is érdemli, hogy élete végéig egyedül maradjon.

2019. jan. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!