Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szeretik a pasik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a pasik az erős, határozott, úgymond tökös csajokat akik simán megállják a helyüket egyedül is az életben és tudják mi az az önállóság?

Figyelt kérdés
Úgy értem azokat a típusú lányokat akiket nem lehet irányítani. Persze őnekik sem szabadna egy kapcsolatban hiszen egyenrangú a két fél és egyik se irányítja a másikat jobb esetben. Úgy veszem észre az ilyen típusú csajok nem igazán kellenek hosszú távra ez mi miatt van?
2019. jan. 21. 22:24
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez biológiaiag kódolt, nem csak szimpla "elvárás".

De mint írtam vannak feminin férfiak, akik nem ezt keresik, nem értem, mi a baj velük.

2019. jan. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
21%
Én addig szeretem őket, amíg következetesen viselkednek és nem akarják, hogy néha azért mégis bánjanak velük gyenge nőként.
2019. jan. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

Ezekről az ösztökről meg biológiai kódolásokról linkeljetek már tanulmányokat.

De ne feminásat.

2019. jan. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
69%
33, neked mit jelent az, hogy valakivel gyenge nőként bánsz? Miket takar?
2019. jan. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
33%
Mert olyan mintha egy másik férfival élnék együtt. Kinek hiányzik ez? Meghagyom őket a macskáknak.
2019. jan. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
82%

Van, aki ilyet keres, de a nők nagyon sokáig el voltak nyomva, és ennek a nyoma lassan kopik ki. Egyesek úgy gondolják, hogy nem érzik magukat férfinak egy ilyen nő mellett, mások - látatlanban is - férfiasnak ítélik meg az ilyen nőket - tévesen -, meg olyanok is vannak, akik önbizalomhiányosak, és egy ilyen nő erre rávilágít, illetve itt is volt ilyen válasz, hogy egyesek dominának gondolják a határozott nőket, miközben a kettő nem függ össze.

Minden esetre kitartást.

2019. jan. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
47%

De szeretik a pasik az ilyen nőket.

De azt nem szeretik ha ész nélkül hozogatnak donteseket azt rinyalnak ha a hulyeseguk nagyon rosszul végződik.


A hatarozottsag nem egyenlő a makacssaggal és azzal hogy random döntéseket hozunk anélkül hogy kikerjuk mások véleményét és utananeznenk a dolgoknak.

2019. jan. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
39%
"A hatarozottsag nem egyenlő a makacssaggal és azzal hogy random döntéseket hozunk anélkül hogy kikerjuk mások véleményét és utananeznenk a dolgoknak." - Hát akkor rám nem lenne panasz, mégis rendszerint a pszichológiai eseteket fogom ki, akikre semmi szükségem.
2019. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
82%

Itt mindenki azzal jön, hogy a férfias nőket nem szeretik mert agresszívak, erőszakosak, makacsok stb és elnyomják a párjuk. Na most ha ilyen szavakkal írjátok le a férfiasságot, akkor ezt azt jelenti, hogy a férfiak is ilyenek. Fériaknak talán szabad agresszívnak, erőszakosnak, makacsnak lenni? Nekik szabad elnyomni a nőket? Hát nekem nem kell ilyen pasas.

Egyszerűen azért ilyenek mert megszokták, hogy az évezredek során legutolsó senkiként is a saját házukban ők voltak a tejhatalmú kiskirályok. Kell nekik az, hogí elnyomjanak valakit, amúgy nincs önbizalmuk. Sokan már csak azt sem bírják elviselni ha esetleg a párjuk többet keres, pedig az mindkettőjüknek jól jön... Ennek nem sok köze van a biológiához. Odáig okés, hogy a nők és a férfiak kölönbözőek, csak az a következtetés hamis, hogy emiatt az egyiknek uralkodni kell a másikon. Én pl egy állatról sem tudok ahol a nőstény el van nyomva. Vagy együtt intézik a dolgaikat, vagy teljesen külön. Nem látom az embereknél miért kéne, hogy ez máshogy legyen.

2019. jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
53%

23:

"a gyengédséget, ami nem egyenlő a gyengeséggel és abszolút nem negatív tulajdonság, a kifinomultságot, kedvességet, melegséget, az otthonteremtő képességet stb"


Ez nekem olyan ködös, fordítsuk már le konkrétumokra, légyszi!

Otthontermető képesség: tehát a nő vegyen vagy építsen egy fullos ingatlant, amit bocsásson a férfi rendelkezésére ingyen?

Gyengédség: ez az ágyban van. Tehát felpróbál minden nőt egy igazi férfias férfi, hogy megnézze, ki gyengéd az ágyban? Ahogy beszélgetek velük, legtöbbször a szadomazo-hoz keresnek partnert, tehát nem a gyengédséget keresik.

2019. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!