Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szeretik a pasik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a pasik az erős, határozott, úgymond tökös csajokat akik simán megállják a helyüket egyedül is az életben és tudják mi az az önállóság?

Figyelt kérdés
Úgy értem azokat a típusú lányokat akiket nem lehet irányítani. Persze őnekik sem szabadna egy kapcsolatban hiszen egyenrangú a két fél és egyik se irányítja a másikat jobb esetben. Úgy veszem észre az ilyen típusú csajok nem igazán kellenek hosszú távra ez mi miatt van?
2019. jan. 21. 22:24
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
20%
Én pont az ilyen nőket szeretem, de mivel az ellentettje vagyok, így esélytelen lenne egy ilyen dominával összejönnöm. Pedig jó lenne, ha 1×, 2× helyretenne.
2019. jan. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
71%
#4-es: ez fordítva is működik: nem érdekli őket a gizetésed, mert nekik is van. Nem érdekli őket az autód, mert nekik is van. Karriert építeni, pénzt keresni ők is tudnak. Másra vágynak.
2019. jan. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem azért nem szeretik, mert nem férfit keresnek maguk mellé, hanem egy nőt. Nem azt nézik egy nőben, hogy vajon ő is tud-e sok pénzt keresni, vagy hogy mennyire határozott és törtető, hanem a nőies tulajdonságokat. Ahogy írták is előttem, a gyengédséget, ami nem egyenlő a gyengeséggel és abszolút nem negatív tulajdonság, a kifinomultságot, kedvességet, melegséget, az otthonteremtő képességet stb. Az ilyen nők, akik magukat "tökös csajként" definiállják, egyáltalán nem határozottak és erősek, sokkal inkább erőszakosak, flegmák, rosszindulatúak és férfiasabb a kisugárzásuk mint egy szakállas férfinak. Nagyon kevés olyannal találkoztam aki tényle megfelel a leírtaknak és nem csak egy álca, ami a bizonytalanságukat és a saját nemük gyűlöletét hivatott eltakarni. Mert ahogy több kommentelő is írta, a fentebb leírt nőies tulajdonságok megvetendők, vagyis az ilyen nőket is megvetik. :) 27/N
2019. jan. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 hollófernyiges ***** válasza:
55%
A sárkányt megnézzük a moziban, de azért otthonra nem kéne.
2019. jan. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
49%

Az erős határozott nő nem egyenlő azzal, hogy nem nőies és gyengéd és gondoskodó az adott nő.

De ezek szerint ez a probléma.

A férfiak szerint az erős nő nem nőies. Oké, nem lehet általánosítani.

Viszont én nagyon nőies nő vagyok, megállok a saját lábamon is, de keresek magam mellé egy igazi férfit, aki szintén erős, támogatjuk, tiszteljük és szeretjük egymást.

2019. jan. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
55%
Ez vicc. Azért lettem lepontozva,mert a férfiak mellett kiállok? Nő vagyok és egy hisztis,akaratos,zsarnok sárkány nekem sem kéne ha férfi lennék :D Mi az már,hogy "nekem van házam,autóm,pénzem,nincs is szükségem úgy igazán rád,ha nem úgy táncolsz ahogy én fütyülök és különben is főzzön neked anyád meg gondoskodjon rólad ha akar,mert én erős nő vagyok,nem fogok.De azért a farkad kell " Lehet okosan és kompromisszumokkal együtt is erős lenni. Emiatt nem kell becsicskítani egy férfit sem.
2019. jan. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
77%

Azt nem értem miért eroltessek magamra olyan gyenge szerepeket ami nem én vagyok . Pl gondoskodó,; miért mindig csak a nő legyen az, nem szeretek másról gondoskodni hogy nekem kelljen rá csak főzni mosni takarítani, egyenlő arányban szeretem elosztani. Otthonteremtés 0 érzékem van ehhez

Bujos fajta sem vagyok egyszerűen nem jön magától nem szeretem

Ezeket el kene jatszanom hogy a másik örüljön és dominánsnak érezze magát? Én meg legyek az alávetett gyenege szerepekkel ?

2019. jan. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
29%

25, szerintem sem, de mint írtam, pont nem jellemző ez a fent leírt típusra, mivel valójában nem erősek, csak egy álca.


28, nem kell, mert vannak kimondottan nőies férfiak akik irányításra és keménységre vágynak. De megint negatív az az alávetett jelző. Megveted az ilyen nőket?

2019. jan. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
71%

Nem vetem meg de nem szeretem ha olyat várnak el tolem amit nem akarok és kiraz tőle a hideg. Nem akarok és nem is leszek alávetett mert nem egyezik a nézeteimmel. Nem szeretem ha egy férfi dominálni akar engem. Ezért sem szeretem ezeket a gyenge szerepeket. Soha nem voltam bújos, gondoskodó , érzékeny, stb amiket felsoroltak. Nyilván kedves vagyok azzal aki velem is az

Nem szeretem ha gyengébbnek látnak csak azért mert nő vagyok

Igen fizikailag sjanos a biológia úgy alakította hogy a férfi az eorsebb de lelkileg nő eorsebb nem értem miért lenne akkor a nő az alavett aki védeni ,oltalmazni kell. Nem érzem úgy hogy engem barmitol is meg kellene védeni csak azért mert nő vagyok. Másik fel igenis tekintsen ram egyenlő társként és nem úgy mint egy alávetett beosztottra akin tud uralkodni és gyenge szerepeket vár tőle

Nem nézem le egyszerűen tolem áll távol és bosszant hogy ezeket várja el minden férfi mert csak ettől érti magát férfinak ha a nő felett állhat

2019. jan. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is kell olyan férfi, aki egyszerre erős és gyengéd, mert én is ilyen vagyok. Én is akarom, hogy gondoskodjon rólam, de ne úgy, hogy pénzt vág hozzám, hanem főzzön levest, ha beteg vagyok.


Mert most leírta a többség, hogy magamra kell erőszakolnom olyan tulajdonságokat, amik nem én vagyok (tehát hazudnom kell), és játszmával kell elérnem mindent.


Vagy eljátszom a pillogó kis hejcegnőt, vagy kapok egy papucsot. Ezek baromi szép kilátások.


Az is, hogy a tulajdonságoknak neme van. Felnőttek vagytok, nem nőttétek még ki, hogy a lányok ilyenek, a fiúk olyanok? Nehéz emberekben gondolkozni?

2019. jan. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!