Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak? Depressziós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Depressziós lettem?

Figyelt kérdés

Igazából az utóbbi egy évben szinte semmi nem változott az életemben. Ugyanaz a munkahelyem, nem keresek rosszul (majdnem egy 100 ast félre tudok tenni egy hónapban)

, járok edzőterembe, sportolok, viszont minden napom ugyanúgy telik. Barátnőm nem volt 4 éve.


Teljesen kilátástalannak érzem a helyzetemet, és nincs olyan dolog ami érdekelne, utálok itthon is lenni. A munka legalább lefoglal X órára.

De egyébként tök értelmetlen hogy élek, mindig mondtam fiatalon hogy ha majd lesz pénzem akkor lesz nőm, de semmi. Igazából lehetnének millióim is, akkor még rosszabb lenne a helyzet mert akkor nem is dolgoznék, mert annyi pénzem van.

De csajozni nem tudom hogy kéne, bár ha millióim lennének akkor talán feltudnék fogadni magam mellé valakit aki megtanít csajozni.


26 F



2019. febr. 8. 20:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És mi hiányzik neked jobban a kettő közül? A társ, vagy a dugás?
2019. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Olvastam egy cikket ami erről szólt. Egzisztenciális depressziónak is hívhatjuk.


Próbálj szerintem minél több mindent csinálni... S próbálj valamit találni amit szenvedéllyel csinálsz utána. Egy hobbit: zene, művészetek, írás, akármi...


Sokan vannak ebben a helyzetben egyébként. Valamilyen szinten én is így vagyok, nekem sem volt barátnőm négy éve. Viszont én tudatosan "válogatok", mivel most már az értéket keresem, a számomra "minőségi" lányt, nem a mennyiségre megyek, hogy legyen már valaki, mindegy mi...Ezt a hozzáállást tudatosan irtom magamból. És mégis időről időre közel kerülnek hozzám lányok és én is hozzájuk. Mert kicsit sem görcsölök rá. Ha olyan a hangulatom, hogy nem beszélgetnék, akkor hallgatok. És nem érzem kellemetlennek. Ha beszélgetni szeretnék, akkor beszélgetek. "Small talk". Kérdezek a lányról, a magánéletéről, az érzéseiről (!) több témával kapcsolatban és ez jól esik nekik, élvezik a figyelmet. Fontos, hogy nem megjátszom magam. Tényleg érdekel mi van a másik emberrel. De ha épp nem vagyok olyan hangulatban, akkor nem erőltetem jópofizva a beszélgetést. Szerintem az a lényeg, hogy hiteles legyél. Hitelesen kommunikáld önmagadat, sallangok és görcs nélkül.


Alapvetően szerintem mindenki vágyik egy párra... És ehhez nem kell ördöngösség. Csak természetesség, kedvesség és egy kis emberi figyelem.



(Persze előny, ha van egy zárt, mégis nagy közösség, mint például néptánc, népzene, klasszikus zene, olvasókör ilyesmi... :D )


Remélem tudtam valamelyest segíteni :)


24/F

(Békés megyéből :P :D )

2019. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vegyél egy vödör depressziós festéket és kend a hajadra, hogy jobb kedved legyen. :D F
2019. febr. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!