Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak? Depressziós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Depressziós lettem?

Figyelt kérdés

Igazából az utóbbi egy évben szinte semmi nem változott az életemben. Ugyanaz a munkahelyem, nem keresek rosszul (majdnem egy 100 ast félre tudok tenni egy hónapban)

, járok edzőterembe, sportolok, viszont minden napom ugyanúgy telik. Barátnőm nem volt 4 éve.


Teljesen kilátástalannak érzem a helyzetemet, és nincs olyan dolog ami érdekelne, utálok itthon is lenni. A munka legalább lefoglal X órára.

De egyébként tök értelmetlen hogy élek, mindig mondtam fiatalon hogy ha majd lesz pénzem akkor lesz nőm, de semmi. Igazából lehetnének millióim is, akkor még rosszabb lenne a helyzet mert akkor nem is dolgoznék, mert annyi pénzem van.

De csajozni nem tudom hogy kéne, bár ha millióim lennének akkor talán feltudnék fogadni magam mellé valakit aki megtanít csajozni.


26 F



2019. febr. 8. 20:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Még eddig azért nem volt csajom, mert mondtam hogy még ezért nincs (és ide mindig behelyetesítettem valamit: suliba járok, nincs jó munkahelyem, nincsenek jó ruháim, rossz házban lakok, de most kifogástalan az életem, sokan mondják hogy cserélnének velem, pedig nálam még egy hajléktalan is többet szexel)
2019. febr. 8. 20:27
 2/13 A kérdező kommentje:
és igazából tök jó ha sok feladatom, elintézni valóm van egy nap, csak ilyenkor este, meg hétvégén van az, hogy minek élek én egyáltalán???
2019. febr. 8. 20:29
 3/13 anonim ***** válasza:

Hasonlo cipoben jarok en is. :)

Tudom, sablonszoveg, de ne gorcsolj ra! Jarj nyitott szemmel! Akar az edzoteremben, barokban, mindenhol :)

Használd ki a szabadidodet amennyire tudsz, es ne agyalj!

Probalj ismerkedni, randizni :)

Jarj el baratokkal/haverokkal, es elvezd az eletet, fiatal vagy, nem vagy semmirol lemaradva :)

24N

2019. febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

az a baj, a haverokkal hogy ők sosem mennek csajozós helyre, max disco de ott én nem tudok ismerkedni

ők tudnak

nekem ez gáz, én megis mondtam hogy engem nem érdekel a baráti társaság, mikor segítség kell akkor jó az ember egyébként meg ha valami segítség kell akkor nem kapok,

Nekem ebben az egy dologban kellene segítség mégsem volt még olyan ember aki segített volna és nem is lesz

2019. febr. 8. 20:35
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Írd, hogy nem kérsz privátot! :D

32/f

2019. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ugyan minek kérnék??
2019. febr. 8. 20:41
 7/13 anonim ***** válasza:
Hol laksz ?
2019. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem te. A 24 éves lyány.

32/f

2019. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Békés megyében :(
2019. febr. 8. 20:45
 10/13 anonim ***** válasza:

A 24 eves lany nem ker privatot 😀

Igy remelem megfelel 😀

2019. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!