Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azthiszem depressziós lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azthiszem depressziós lettem emiatt! :' ( Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16F

Még nem volt kapcsolatom mert egy olyan lányt nem találtam aki valami olyat megmozdított volna a lelkemben valami olyan érzést hogy:igen,ő lesz az.én érzem!

Tegnap egy buliban voltam.ott volt az a lány akibe nagyon bele vagyok zúgva.(már egypár hánapja)

Legutóbbi bulin az esélyeim is meglettek volna.mert küldte a jeleket.szemezés...tudjátok.csak akkor nagyon be voltam sz@.rva hogy hogy lennék én a sok közül??!

Ez a lány szeretethiányos.

Azelőtti napon írtam askjára hogy jólenne ha eljönne a buliba.ha nem jön akkor nekem sincs értelme ott lennem.beleegyezett hogy eljön csak ezért.megígértem a lánynak hogy odamegyek hozzá leszólítani.

Nagyon különleges lány.15L

Aztán láttam azt a csávót akivel majdnem összejött pár hónapja.ez a csávó 18 éves és pár centivel magasabb.de arcra nem nagy ellenfél.de az száz hogy nem becsüli annyira mint amennyire én becsülném.

Ez a csávó hátulról átkarolta a lányt,úgy táncoltak és sugdolózott a fülébe.

Ezt látva inkább oda se mentem a lányhoz.ekkor ment el minden életkedvem.

Inkább leittam magam.hogy ne fájjon.

Miután hazament a lány a buliból én se bírtam maradni.úgyhogy inkább hazamentem.

Hazafelé ezen az egész dolgon gondolkoztam és a sírás kerülgetett.(egyáltalán nem vagyok sírós típus)

Lehajtott fejjel sétáltam haza egyedül a hóesésben.

Légyszívesebben beálltam volna egy közeledő autó,busz vagy akármi elé...mindegy mi csak üssön el.de nem jött semmi.

Nem is bírok aludni egyáltalán.állandóan ez jár a fejemben.ha mégis sikerül elaludnom akkor is csak 10 percre.folyton csak szomorú számokat hallgatok.



2015. jan. 4. 07:41
 1/10 A kérdező kommentje:

*légyszívesebben beálltam volna...


rohadt telefon szótár minden szót "kijavít"

2015. jan. 4. 07:46
 2/10 A kérdező kommentje:

*legszívesebben...


kib@.szom ezt a telót azthiszem nemsokára.

2015. jan. 4. 07:47
 3/10 A kérdező kommentje:
És nem azt nehéz elképzelnem hogy összejönnék vele hanem hogy én legyek az egy a sok közül...
2015. jan. 4. 07:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kellene ennyire elszomorodj miatta. Tőle sem volt szép dolog, hogy veled van megbeszélve a találkozó és akkor leáll a volt pasival táncolni az igaz. De akkor hívd el máshova, ne egy buliba ahol a mai világban már minden pasi mozdul minden nőre, azt se nézik ki az, mert csak rossz kedved lesz minden ilyen alkalom után. Ha tényleg szeretethiányos ahogy mondod akkor ha kedves vagy vele észre fogja venni hogy veled érdemes lenne együtt lenni és még lehet is belőle valami. Egy próbát megér :)
2015. jan. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Talán ha nyíltan megkérdeznéd tőle, hogy ő mégis hogy gondol erre? Nem askon, meg nem fészen, SZEMÉLYESEN. Akkor talán többet tudnál te is. Mellesleg nem azzal kell foglalkozni, hogy a másik csávó milyen ellenfél, hanem hogy te milyen vagy, és mennyire szereted a lányt. Légy magabiztos, de ne beképzelt, mondd el a lánynak, hogy te többet szeretnél tőle. Ennyi. Ha mindent megtettél, akkor meg kell nyugodni. Úgyis a lány dönt. Másrészt se nőért, se pasi miatt, magunknak nem ártunk, mert nem éri meg!
2015. jan. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy névtelenül írtam rá askon. :$
2015. jan. 4. 08:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg lehet azt hitte, hogy a volt barátja az :S így viszont nem nagyon hibáztathatod. Szerintem
2015. jan. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6. de hülye vagy... mi a faszra számítottál

na nem baj, majd megtanulod, hogy legközelebb ne így hívj el embereket

2015. jan. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem hívd el 1 randira, és akkor 2tesben tudtok beszélgetni. Írjál neki hogy tlálkozzatok itt vagy ott, és ha eljön akkor téged választ. sok sikert.
2015. jan. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj, de lósz*rt nem csináltál és így várod, hogy a sült galamb a szádba repüljön...

Ne buliba hívd el, hanem máshova, mondjuk beülhetnétek valahova beszélgetni, vagy bowling, billiárd, akármi. Foglalkozz vele, ne rohand le egyből, de azért lássa, hogy komolyan gondolod a dolgot.

Addig pedig ne is nyekeregj emiatt, meg amúgy se. Szedd össze magad, elvileg te vagy a "férfi"!

2015. jan. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!