Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a barátnőimmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a barátnőimmel akarnak ismerkedni a férfiak?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőimre folyamatosan nyomul az összes pasi, velem .eg csak atért állbak szóba, hogy a barátnőimmel kapcsolatba kerüljenek rajtam keresztül. Soha nem volt még barátnom, egyszerűen senki sem vesz észre. 23/L
2019. febr. 5. 19:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Önbizalom hiány is lehet.. nekem is az van meg én is szorongó tipus vagyok,halk szavú is, de én nálam ilyen probléma nem volt, hogy ne udvarolnának, ne fűznének a pasik.

Mondjuk én annak tudom be ezt, hogy mivel elöszőr a külsőre lesznek figyelmesek így ezzel "szerencsém" volt/van. Én fiatalabb koromban (13-17 éves koromig) úgy voltam vele, hogy én nekem biztos nem lesz sose barátom stb.. de aztán idővel olyan fiúk is próbálkoztam akikről álmomban sem gondoltam volna.. de ugye ez megint csak a külső része. Én meg inkább visszautasítottam őket, mert bennem az volt, hogy hiába tetszem neki úgy még nem ismer, ahogy kéne és ha úgy megismerne tuti dobnának, kinevetnének ilyenek.

Szóval ha a külsőddel nincs gond, akkor ezt nagyon belül kell keresned magadban!

2019. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Próbálkoztak*
2019. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Két lehetséges eset létezik. Vagy ronda vagy mint a háború vagy elviselhetetlen személyiséged van. Mivel már az ismerkedés megkezdésénél gondjaid vannak a így a legjobb korban is, valószínű az első lesz az. Sajnálom :)
2019. febr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!