Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Biszex lanyokkal hol tudnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lanyokkal hol tudnek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Tudnatok tanacsokat adni hogy hol tudnek ismerkedni biszex lanyokkal? 19/L

2019. febr. 2. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért kikötés hogy csak biszex lehet? Ha leszbikus a nő az zavarna?

Vagy hármas miatt szeretnéd? Soha nen értettem miért kikötés hogy csak biszex lehet

2019. febr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze lehet leszbi is. Lany vagyok es lanyt szeretnek megismerni
2019. febr. 2. 10:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem harmasba szeretnem egyebkent
2019. febr. 2. 11:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Szerintem azért, mert a leszbikus kategóriában a leszbikus nők fel vannak háborodva, ha egy biszex lány is válaszolni mer egy nekik feltett kérdésre, meg kb hetente minimum egyszer megkérdezi valaki tőlük, járnának-e bi lánnyal és 10-ből 8 válasz az, hogy "fujj, dehogy, hozzá nem érnék olyanhoz, aki már csinálta pasival", vagy "nem, biztos hiányozna neki a f4sz és megcsalna, kell a 3.14csának biszex csaj". Bár ez csak egy tipp.

20L/bi/

2019. febr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 köszönöm a válaszod

Én csak a nőket szeretem , 1x próbáltam férfival de nem ment , de nem nézem le amiatt a biszexuálisokat nem mondom hogy fúj stb. Nalam nem lenne kizáró ok. Attól azért tartanék hogy elhagy egy ferfiért vagy rá jön hogy neki gyerek kell egy férfitól és ugy akar élni.

2019. febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!