Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nok, szerintetek 30 felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, szerintetek 30 felett nehezebb nokent ismerkedni, part talalni, mint huszonevesen volt?

Figyelt kérdés
Miert?

2019. febr. 5. 16:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egyéni. 20-on évesen 94 kg voltam, 30 évesen 53 kg. Nekem most könnyebb a seggem is meg a pártalálás is.
2019. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem nehezebb, csak másmilyen, mert a preferanciáim is változtak
2019. febr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Huszonévesen nagyrészt inkább amiatt küzdöttem, hogy stabil munkaügyi és anyagi helyzetet teremtsek magamnak, így sokszor a társkeresésre összpontosítani sem tudtam, úgy meg nincs értelme, ha nem tudom odatenni magam, illetve sokáig nehezen tudtam mosolyogni állandó fogfájás miatt, mivel fogszabályzáson gyerekkoromban tönkretették a fogzománcomat, az segített, amikor rátaláltam a lila Elmexre, bár azt is már az esélytelenek nyugalmával próbáltam ki minden mindegy alapon, de végül segített ezen a fogfájáson (semmi más nem). Most harmincasként ezek már rendben vannak, és fittebb is vagyok, a ragyáim is nagyrészt eltűntek a bőrömről, a mosolygás is visszatért az arcomra, mert nincs az, hogy egy kis szellőtől belenyilall a fogamba a fájdalom, most más okoz nehézséget, de jobban felkeltem a másik nem figyelmét.
2019. febr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Nehezebb,mert egyre kevesebb helyre jár el az ember meló mellett,illetve az ismerösök ismerösei jo eséllyel már foglatak.Marad a net,de ottlévök vagy Totál örültek,vagy nösek,meg sok az 50-60as papi aki nem veszi észre magát,és azt hiszi ha Andy Vajnának jutott lányakorbeli csaj akkor neki is jár.
2019. febr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Igazság szerint én most 30 fölött több helyre járok, mint huszonévesen jártam, ugyanis több rá a lehetőségem, többek között az anyagi is, ami sokat számít. Meg hogy a szüleim végre megtanulták, hogy felnőtt vagyok és nem kell folyton szemmel tartaniuk.
2019. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%

Férfiként válaszolnék, hogy valójában sokkal nehezebb, mégsem tűnik mindig annak. Miért? Mert ugyanabban a férfiban más értékeket látnak meg abban a korban már. Tehát tipikusan racionális értékeket keresnek, nem ösztönöset.

Pl.: Van egy férfi, akit addig észre sem vettek, mert egy tipikus félénk, vézna, nem túl jóképű és visszahúzódó pasi, tehát addig amíg fiatalok voltak a nők, tipikusan "nyomi", "béna" pasinak tartották. Utána meg 30 fölött, amikor már a nők sem válogathatnak a legnagyobb alfahímek között, akik az ösztöneiket mozgatják meg, ráadásul beüt a nőknél ekkor már a kapuzárási pánik is, akkor ugyanebben a férfiban meglátják azt amit azelőtt nem. Mondjuk azt, hogy ez egy tökre intelligens, normális, tanult, rendes ember és nem is annyira rosszképű sem. Tehát csupa olyan tulajdonság ami racionális és eddig "láthatatlan" volt benne, 30 fölött már egyből észreveszik.

Na ezért van az, hogy sokan ezt nő ezt nem úgy éli meg 30 fölött, hogy "ő már egy értéktelen nő lett, és nem kell a legjobb pasiknak", hanem úgy, hogy "ő már kinőtt ezekből a macsó rosszfiúkból és egy normális pasit keres"

2019. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem kezdtem el vonzódni a véznákhoz, és a vézna nem lesz automatikusan jó ember.
2019. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
igen,de szerintem ez teljesen normális..amúgy az emberek sokkal bizonytalanabbak egymással szemben mint 10 évvel ezelőtt ( szerintem)
2019. febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

A kerdes noknek lett kiirva. A ferfi valaszolonak gratulalok, hogy ilyen okos es tudja hogy milyen 30as NOKENT ismerkedni. A valasza egyebkent a sajat kinja baja kivetitese a kerdesre de mindegy!

A tobbieknek koszi a valaszokat!!

2019. febr. 5. 19:54
 10/16 anonim ***** válasza:
42%

#9: Már ne haragudj, de nekem, huszonéves férfiként nem lehetnek 30-as nő ismerőseim, akikkel beszéltem erről a témáról? Vagy a 30 feletti exem sem számít?

Neked nincs véleményed arról, hogy milyen lehet egy 30-as pasinak ismerkedni?

2019. febr. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!