Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nok, szerintetek 30 felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, szerintetek 30 felett nehezebb nokent ismerkedni, part talalni, mint huszonevesen volt?

Figyelt kérdés
Miert?

2019. febr. 5. 16:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Utolso probalj mar meg ertelmezni egy kerdest! Mar az egesz ugy volt kiirva hogy NOK. Es nem velemeny, hanem tapasztalat, ami az erdekes es amire iranyult az egesz kerdes! A ketto kozotti kulonbseget remelem nem kell magyarazni!
2019. febr. 6. 01:49
 12/16 A kérdező kommentje:

Faradozasaid eredmenye:



"A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik."


Ne erolkodj, felesleges.

2019. febr. 6. 01:53
 13/16 anonim ***** válasza:
76%
"Már ne haragudj, de nekem, huszonéves férfiként nem lehetnek 30-as nő ismerőseim, akikkel beszéltem erről a témáról? Vagy a 30 feletti exem sem számít?" - Szerintem az nem baj, ha van egy nőismerősöd vagy lánytesód, és leírod az ő sztoriját, csakhogy amelyik hozzászólást a kérdező kifogásolta, az nem ilyen volt, olvasd el, és megérted, miért szólt a kérdező emiatt. Én is írtam már férfiakat célzó kérdéshez az öcsémről például, az nem volt baj.
2019. febr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%

Én személy szerint rengeteg szempontból könnyebbnek találtam a párkeresést 30 felett.

1) "A huszonéves friss, feszes pipi kell" idióták nagy része lekopik végre, így a megmaradt érdeklődők között arányaiban több az olyan férfi, akit emberként érdekelek és nem csak egy testként.

2) A korombeli férfiak nagyrésze is már megállapodna, és megvan már az elképzelése ha szóbakerül a házasság-gyerek téma. Nincsen "még nem tudom", meg "talán 5 év múlva". Így könnyebb olyat találni, akivel egyeznek a terveink.

3) Mindkettőnknek van már párkapcsolati tapasztalata, így jobban ki tudjuk szűrni mi az amit nem tolerálunk, így hamarabb vissza lehet lépni egy kezdődő kapcsolatból, ha látjuk, hogy ez valószinűleg nem működne, mielőtt elmélyülne a dolog és sérülnénk.

4) Én magam huszonéves korom óta sokat fejlődtem kommunikáció terén, lazább lettem, így könnyebben alakítok ki új kapcsolatokat. El tudok beszélgetni bárkivel, ugyanakkor kinőtték már abból, hogy csak a külseje alapján belezúgjak bárkibe is. Így reménytelen szeremeim sincsenek már.


Nyilván aki 30 felett is megreked húszéves szinten, vagyis szomszéd Pistába szerelmes reménytelenül, akivel két szót se váltott soha, vagy ugyanolyan félős bakfis, aki elpirul és megkukul ha hozzászól egy férfi, annak valószinűleg nem lesz könnyebb, inkább nehezebb.

2019. febr. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
31%

Én pl. egy formás, szép 35-45éves nővel sokkal jobban elvagyok, mint egy átlagos 18-28közöttivel.. Bár A 25-30valóban ideálisabb, és a megkívánt leírásom 30 felett már ritkább.

17F

2019. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
SZerintem ez még férfiakra is igaz nem csak nőkre. Huszonévesen minden pezseg
2023. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!