Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a barátnőimmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a barátnőimmel akarnak ismerkedni a férfiak?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőimre folyamatosan nyomul az összes pasi, velem .eg csak atért állbak szóba, hogy a barátnőimmel kapcsolatba kerüljenek rajtam keresztül. Soha nem volt még barátnom, egyszerűen senki sem vesz észre. 23/L
2019. febr. 5. 19:44
1 2
 1/13 Rockarc ***** válasza:
31%

Elsore 2 dolog kell, normalis testsuly es hosszu haj, ez a beleposzint a ferfiaknal. Ha ez nincs meg, akkor mennek mashoz. Ha ez megvan, akkor valamilyen stilus, meg ahhoz tartozo viselkedes. Itt azert durvan lehet diszharmonikus hatast kelteni. Innentol mar csak a mosolygas es a szemezes a reszortod es jonni fognak.


42F

2019. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Tehát most az a bajod, hogy nem akarnak ismerkedni a férfiak, vagy az hogy "soha nem volt barátnőd"?:)
2019. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Lehet úgy nézel ki, mint a saját nagyanyád. 😂
2019. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Valószínűleg a barátnőd sokkal jobb csaj nálad. :)
2019. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Lehet csúnya vagy. Mé nem linkel soha senki se egy képet.

Így ezt kb lehetetlen megválaszolni normálisan.

2019. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom a barátnőidnek olyan kinézete lehet, amivel jobban magukra vonják a férfiak figyelmét.


Az is lehet egy másik magyarázat, hogy a kinézeted mellett a társasági megnyilvánulásaiddal sem tudod elnyerni mások figyelmét, pl. túl félénknek vagy unalmasnak tartanak.


Ha soha nem volt barátod, azt talán orvosolhatod úgy is, ha te magad ismerkedsz, nem biztos hogy minden férfi nyomulós típus, tehát ez az egész nem abból áll, hogy mindenkinek ülnie kell és várnia, hogy nyomuljanak rá.

2019. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Szard le!... vagy hát ne szard le, csak ne izélj ezen annyit. Ha nem annyira nőies a megjelenésed akkor azon kell változtatni elöször.. öltözzél fel csinosan, sminkből ne tegyél túl sokat magadra..picike alapozo, valamilyen szép nude rúzs egy pici szempillaspirál ezek mellé ha akarnál választhatnál magadnak egy jó parfümöt is pl és persze ne búskomor arcod legyen mindig! Esetleg ha ezeket kipróbálnád akkor lehet te is máshogy néznél magadra és jobban éreznéd magad. Nem minden a külsőség, de az is fontos azért. Ha meg már ezeket alkalmazod akkor nem tudom
2019. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg önbizalomhiány? Mennyire vagy magaddal megbékélve? Ha elégedtlen vagy, az kihat a kisugárzásodra is, és valljuk be, ez egyik nemnél sem megnyerő. Így látatlanba nehéz bármit is tanácsolni, főleg külső terén, de próbálj meg (többet) mosolyogni, kedves illetve érdeklődő lenni.


Egyébként velem is ugyanez van, de rájöttem a probléma forrására (önbizalomhiány és szorongok kissé az emberek között), de igyekszem ezen dolgozni.

2019. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is eléggé szorongok, de emiatt nem is várom el társaságban, hogy észrevegyenek.


Jobban szeretem az olyan helyzeteket, amikor kettesnek vagyok valakivel, szűk körökben ismerkedve és inkább ilyenformán alakultak ki kapcsolataim eddig.

2019. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kettesben*
2019. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!