Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy csak a kövér lányok találnak meg?

Figyelt kérdés

Kissé már kezdem úgy érezni mintha el lennék átkozva. Mintha vonzanám a dagi lányokat mindig csak ők akarnak tőlem kapcsolatot,szerelmet de én képtelen lennék egy olyan lánnyal párkapcsolatban lenni aki nem tesz semmit azért hogy normálisan nézzen ki,a legtöbb csak egész nap zabálna vagy egyszerűen lusta mozogni,pedig kedvesek és normálisnak is tűnnek... Nekem pont az ellenkezője az esetem a vékony vagy az átlagnál vékonyabb lányok... Azok a lányok akiket én szépnek tartok észre se vesznek egy ittasan töltött ejszakai bulinál tovább (ott is ritkán) ... Nem vagyok egy ki gyúrt pitbull de sportos alakom van, ha valamikor észre vettem hogy híztam egyből leedzettem magamról a felesleget.Na szóval térjünk vissza rá hogy lehet hogy tényleg el vagyok átkozva? Bármilyen hülyén hangzik ez már ovodában kezdődött velem, ott is a csoportba "szerelmes" volt belém egy lány (az egyetlen lány aki dagi volt ott) nem szállt le rólam,és aki meg tetszett alig vett észre (lehet azért mert az egész ovis csoport rá csorgatta a nyálát). Na és ez igy folytatodott suliba is és ott nem az volt hogy azokat a lányokat akartam akit mindenki más, mégse jött össze semmi szóval nem úgy kell elkepzelni hogy csak a legszebb lányokkal akartam szóba állni a suliba, bárhol voltam mindig a duci lányok akartak tőlem kapcsolatot

Most jelenleg is 2 ilyen lány van rám állva ők kedvesek velem és énis az vagyok velük de nekem ez nem működne, akkor inkább örök szingli leszek :/


20/F


2019. jan. 31. 15:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha eljutsz az első randiig és utána dobnak, akkor a hibát magadban keresd. Nem elátkozva vagy, hanem valami más probléma van, méghozzá a személyiségeddel. Ezen dolgozz. 31/N
2019. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
10-es válaszoló nem tudom milyen sertő dolgot mondtam, pont hogy szépen próbáltam fogalmazni, nemtudom mire gondolsz
2019. jan. 31. 23:52
 13/14 A kérdező kommentje:
Amit az elején írtam azt azokról írtam akiket ismerek. Bár igaz a többségre is. Ha magadra veszed az a te gondod.
2019. febr. 1. 00:16
 14/14 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok én is csak a pasikkal hoyg folyton olyanok találnak meg akikkel én nem tudnék mit kezdeni. 23l
2019. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!