Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a vonzó egy kövér pasin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vonzó egy kövér pasin, hogyan találnak maguk mellé barátnőt?

Figyelt kérdés
Az ilyen emberek csak a dumájukkal tudják magukhoz dédelgetni a lányt? Mi a vonzó egy hurkás hájas nagydarab löttyedt hasú , lógós mellű emberben?

2012. júl. 7. 22:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Pl a garázsban a 4 BMW, a két tengerparti villa, és a több száz millió forintja.
2012. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
a kanóc
2012. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én semmit
2012. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%
"Nagy kő alatt lakik a nagy béka."
2012. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

Egy kislány elmegy az anyukájával a nudista strandra..A kislány megkérdezi az anyukájától:

-Anya annak a a bácsinak miért van nagy hasa??

- Mert bomba van benne.

- Anya akkor fussunk mert már kicsi a kanóc.

2012. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Vannak, akiknek bejönnek a mackós pasik. Tudom is én, puhábbak, ilyesmi.

Nem nekem, de hallottam. :)

2012. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De nem minden kövér pasinak adatik meg hogy milliók csücsüljenek a bankba, a szegények is elvannak hízva,csak van egy bizonyos dumájuk nem? 24 L
2012. júl. 7. 22:46
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Talán a belsőjük?

Az én barátom is túlsúlyos (méghozzá eléggé). Az elején nem is jött be, de aztán levett a lábamról a belsőjével. Kedves, figyelmes, hűséges, odaadó, jó humorú, kreatív, értelmes és még sorolhatnám napestig.

És nagyon helyes arca van:P


(Ui: Nem, nem gazdag, nincs BMW-je sem.)

2012. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Igen, ezt is olvastam a minap. Hogy a mackós pasik odaadóbbak. Kitudja, lehet, hogy így van.
2012. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg , csak a kisugárzása és a vidámsága, kedvességén múlik. Csomó olyan házas ismerősöm van aki "kövér" és boldogan él az élete párjával.
2012. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!