Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a vonzó egy kövér pasin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vonzó egy kövér pasin, hogyan találnak maguk mellé barátnőt?

Figyelt kérdés
Az ilyen emberek csak a dumájukkal tudják magukhoz dédelgetni a lányt? Mi a vonzó egy hurkás hájas nagydarab löttyedt hasú , lógós mellű emberben?

2012. júl. 7. 22:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Találkoztam én már olyan vékony lánnyal, akinek kimondottan a kövér pasik tetszettek. Ez van, mindenkinek más tetszik.
2012. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

hm. semmi.


az én párom mondjuk nem kövér, nem "löttyedt hasú , lógós mellű", de van rajta pici felesleg. mindig is a vékonyabb, szálkás pasik jöttek be, de megismertem őt, és benne találtam meg azt, amit eddig senki másban, egyszóval a személyisége a vonzó számomra, és ez nekem jobban számít,mint a külső..:)

2012. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem fogdosni a puhá, és olyan széleset mint 1 zírosplató...bocsi a kifejezésért.. de szerintem sok ember tenne valamit az érdekében nem csak anyagilag tudnának spórolni de még nem is veszélyeztetnék az egészségüket azzal hogy 6 szor többet megesznek mint egy átlag ember...jóból is néha elég a kevés...
2012. júl. 7. 22:50
 14/21 anonim ***** válasza:

Kérdező: nekem sem jön be, sőt. A vékonyak annál inkább. Csak találgatni próbáltam, hogy vajon másoknak miért tetszhet.


Nálam annyi volt, hogy egyetlen egyszer kissé megkedveltem egy picikét túlsúlyos fiút, de az speciális helyzet volt, inkább a személyisége, viselkedése miatt, volt egy igen vonzó, nekem bejövő tulajdonsága. De ennyi.

2012. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az is vonzó bennük, hogy nagydarab, védelmező testük van, a lányok biztonságban érezik magukat egy testes hatalmas ember mellett, mint mellettem, aki alacsony és vélony, ami szívás.
2012. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben semmi vonzó nincs. Ellenben senki nem tökéletes, a kövér pasik női sem. És mivel rajtuk is van mit tolerálni, ők cserébe eltekintenek a fickó túlsúlyától. Egyébként attól, hogy valaki kövér, még lehet kedves, okos, vicces, tisztességes - és ezek sokkal fontosabbak a külsőnél. Nekem is volt (sok évig) kövér pasim, nem a teste miatt szerettem meg, hanem mert olyan ember volt abban a testben, amilyenre akkor szükségem volt.

28/N

2012. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
15 Meglátszik, hogy te fiú vagy. A mai nőknek már nem ez a típus jön be, hanem átlagban a vékonyak, csinosak.
2012. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Már nem azért kérdező, de ki a szart érdekel a nyomorod? Ez a kérdés semmi másról nem szól, csak a provokálásról. Semmivel sem vagy több, jobb az általad említett embereknél... Max pár kilóval könnyebb vagy.
2012. júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én semmi vonzót nem találok benne, de ismerek sok kövér pasit, gyönyörű barátnője van a legtöbbnek.

Szerintem sokat tepernek, hajtanak, kedveskednek, kimossák a nő agyát, hogy az már mást ne is lásson rajtuk kívül.

Én ezt látom a környezetemben.


Kifejezetten szép nők jönnek össze kövér, csúnya pasikkal. Még csak azt se mondom, hogy a pénzre mennek, mert a pasik egy része nem is nagyon pénzes.


Ők szerintem barátkozásból indítanak, majd behálózzák a lányt. Minden nap látják egymást, megszokják a külsejét, akkor már nincs olyan kritikája a lányoknak velük szemben.


A legszebb női ismerősömnek egy vöröses szőke zsíros testű, dohányzó, szemüveges, rossz fogazatú pasi a barátja, nagy a szerelem. Egy főiskolára jártak, ahol alig volt fiú, de rengeteg a lány (egészségügyi főiskola). Így minden fiú ott talált barátnőt, a legcsúnyább is. Egyszerűen 60 lány és 5 fiú összezárva 4 évig, nincs olyan, hogy a fiúk ne találjanak párt.

2012. júl. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 tittila válasza:

,, A külső meg fog, a belső megszerettet, a jó szex hozzáláncol" ;D


Szerintem, semmi probléma azzal, ha valaki macisabb.

Undorítónak találom a dekoltázsos, rózsafüzéres csontváz vékony "fiúkat"

Semmi férfias nincs bennük, ezért egy nő nem érezheti magát nőnek mellettük.

Milyen gáz már az, hogy állandóan azt érezném mellette, hogy "kövérebb vagyok a barátomnál".


Egy férfi legyen borostás,nagy és férfias.

Arról nem is beszélve hogy ezek a srácok, nem csak állandóan magukkal foglalkoznak, nem mindig csak a mérlegen állnak, vagy salit zabálva a plazában "shopcsiznak" , hanem igyekeznek megadni mindent a barátnőjüknek és élvezni az életet.

(Tisztelet a kivetélnek)

18/L

2012. júl. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!