Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok rólam, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rólam, ha direkt a gusztustalanul kövér nőknél próbálkozom?

Figyelt kérdés
Mindig úgy gondoltam, ott nem kell nagyon küzdeni, de tévedtem. A legtöbb nagyon flegma volt velem meg bunkó. Nekik is volt elvárásuk hogy egy férfi milyen legyen. És őket sem olyan könnyű felszedni mint mondják. Viszont átlagos testalkatú vagy attól szexis kinézetűekkel nem próbálkoztam eddig, mert azok szerintem elutasítottak volna. Én lejjebb adtam az igényemet, innen hova lejjebb?
2012. máj. 30. 20:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Innen már a nagyon gáz csajok következnek hát ismerked jo csajokkal vagy vegyesen azt majd eldöl
2012. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
megnézted a Nagyon Nagy Ő-t? Ha nem akkor pótold. Pont azért nem állnak veled szóba.
2012. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Legyen jó a humorod és akkor nem lesz gond
2012. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Hogy mit gondolok? Azt te nem szeretnéd tudni :D
2012. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
5%

Én is próbálkoztam náluk és tényleg bunkók meg flegmák.


Furán hangzik, de több kedvességet kaptam bombanőktől és még láttam zavar is hoztam egyik ilyen lányt, pedig én aztán nem vagyok nagy szám pasi, de bátran odamentem és leszólítottam lesz, ami lesz és képzeld kellemesen csalódtam, egy intelligens, értelmes, nőies, gyengéd teremtést ismertem meg. De jött a barátja, úgyhogy nem lett semmi köztünk.


Viszont arra jó élmény volt, hogy meglássam a szép lányok nem feltétlen flegmák, beképzeltek, egoisták csak, mert szépek és tudják ezt magukról.


Én nem is adom lejjebb egy nekem tetsző átlagos lánynál!


Te se tedd, én is voltam kövér, undorító lánnyal és nem élveztem, megbántam és rémálmaim is voltak, ha belegondoltam, hogy tudtam egyáltalán smárolni vele.


Ez az igazság, nem véletlenül húz a kémia a vékony vagy átlagos testalkatú egészséges lányok irányába.


Nem adom fel, egy nap úgyis megtalálom majd a párom addig meg minek legyek olyannal, akihez nem tudok vonzódni még szexuálisan sem?

2012. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy lány se szereti, ha gáznak meg gusztustalannak tartják, nyilván úgy is álltál hozzájuk, azt kiolvassák a szemedből. És miért hiszik a srácok, hogy ők valami isteni ajándékok és ha egy nő már duci vagy éppen kövér, minden vállakozót örömmel kell fogadnia??
2012. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy ha eleve lenézed a nőt, akivel kezdeni akarsz, akkor sose leszel sikeres, mert ezt a nők megérzik és nem díjazzák. Keress olyan lányt, akit tisztelni tudsz.
2012. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
26%
*zavarba is hoztam
2012. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Úgy értve akkor már érdemes egy átlagos kedves lánnyal akiért többet kell küzdeni?
2012. máj. 30. 21:11
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent a "gusztustalanul kövér"? 80 kg-t vagy 150-et? Mert azért nem mindegy mit tartasz annak :)

És attól még, hogy valaki kövér nem biztos, hogy akárkivel összeáll. Ugyanúgy lepattint, mint a szexi kinézetű, amennyiben nem vagy az esete. Az, hogy valakinek vannak elvárásai, az nem attól függ, hogy éppen hány kiló. Vagy talán aki kövér, annak bárki közeledését el kellene fogadni csak azért, mert neki "nem lehetnek elvárásai"?

Egyébként pedig miért próbálkozol olyan nőknél, akik alapból nem tetszenek neked? Vagy talán annyira lúzernek tartod magad, hogy azt hiszed, hogy neked úgy sem lenne esélyed a "jobb nőknél"? Ez esetben az önbizalmadat kéne nagyon gyorsan megnövelni. Az önbizalom hiányos férfiakkal mindenki flegma és "bunkó", és mindenki elhajtja a francba. A kövér lányok meg úgyis látják, hogy csak azért próbálkozol náluk, mert nem bízol magadban, nem pedig azért mert igazán érdeklődsz irántuk.

2012. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!