Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok rólam, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rólam, ha direkt a gusztustalanul kövér nőknél próbálkozom?

Figyelt kérdés
Mindig úgy gondoltam, ott nem kell nagyon küzdeni, de tévedtem. A legtöbb nagyon flegma volt velem meg bunkó. Nekik is volt elvárásuk hogy egy férfi milyen legyen. És őket sem olyan könnyű felszedni mint mondják. Viszont átlagos testalkatú vagy attól szexis kinézetűekkel nem próbálkoztam eddig, mert azok szerintem elutasítottak volna. Én lejjebb adtam az igényemet, innen hova lejjebb?
2012. máj. 30. 20:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy önbizalomhiányod van. De a kérdés feltevéséből látni, hogy elindultál az úton, és érzed, hogy ez gáz. Mert hosszú távon tovább mérgezi az önbecsülésedet - a gusztustalan, kövér nők ge*cibbek, mivel annyi szivatást meg mocskot kaptak már a pasikból. Lépj ki ebből. Ha egy jó nő visszautasít, még az is jobban esik, mintha valami 90 kilós dagadék oltogat, meg szivat.
2012. máj. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
3%
Látom a válaszok között a magukat érintve érző lányok már mosdatják egymást/magukat. Pedig nincs ennél nyilvánvalóbb, az igénytelen külső belső, lelki igéyntelenséget, és romlottságot, rohadást jelez. Igen, vannak szép kövér lányok, teltek, akiknek semmi problémájuk nincs a külsejükkel. És nem is róluk van szó, mert ők nem lesznek flegmák, meg bunkók.
2012. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

téged mi motivál mikor egy nem tetsző lányt akarsz elcsábítani? :D

Semmi. Ez látszik is rajtad... és ettől futnak a lányok. Inkább vmi átlagosnál próbálkozz ami tetszik is vmennyire!

f18

2012. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ez nem csak érintettség kérdése. Nem vagyok kövér, átlagos a testsúlyom, de utálom, hogy mindenki azt mondja az önbizalomhiányos palinak, hogy menj a kövér nőhöz, annak minden jó. Már miért lenne? Lehet, hogy kövéren érzi magát jól és mondjuk ápolt, de szereti az alkatát. Amúgy odáig egyetértek, hogy olyan palival én se jönnék össze, aki nem ad magára, és ugyanígy a lányok esetében. De azért van különbség, hogy valaki igénytelen és azért hízott el, vagy ad magára, és úgy van rajta felesleg.
2012. máj. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy nincs különbség? A második kommentem erről szólt. Ugye.
2012. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hogy te milyen "stílusban" szoktál próbálkozni, de mindenesetre szerintem valakinek már az arcán látszik hogy mennyire flegma, vagy nem az.... amúgy meg szerintem egy nő akár 50 kiló, akár 120 egy rendes nőnek alapból "babásabb" arca van, mint egy flegma vagy romlott k*rva nőnek..... egyébként meg a szép nőktől sok férfi "megijed" mert egy akármilyen bombázó néz téged mosolyogva, vagy ha elmegy melletted köszön, hiába gondolná azt sok férfi hogy kár lenne megpróbálni, mégis sokkal jobbak lennének az esélyei annál a bizonyos csajnál, mint lehet hogy sok 120 kilós nőnél..... tehát a kinézet sok esetben nem függ össze, hogy kinek milyen a párja....
2012. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
94%

Meglehetősen felszínes és alacsony érzelmi intelligenciával rendelkező személyiségről árulkodik ez a kérdés. Micsoda fertő komolyan... Jómagam is túlsúlyos vagyok, hidd el többnyire pontosan be lehet lőni, hogy ki milyen szándékkal közeledik. Te mégis mit gondoltál, hogy egy kövér nőnek mindegy csak pasi legyen? Hát nem... tudod én inkább vagyok egyedül akár örökre is, mint hogy olyannal legyek, aki csak beéri velem és nekem sem tetszik igazán.

Egy gyáva kis puhap-cs vagy, férfinek aligha nevezhető. Annál kell próbálkozni, aki tetszik, és ha nem sikerül, akkor nem sikerül. Lusta vagy küzdeni. Gyáva vagy a kudarchoz. Ennyi...

2012. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nahát, milyen meglepő, hogy a ronda, kövér nőknek is vannak érzési, vágyai. Naháááát.

Amúgy hányszor teszed még fel ezt a kérdést? Uncsi vagy haver, de komolyan.

2012. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
kedves kérdezö, lejjebb màr nincs. Szégyelld magad. én a magadfajtàk miatt nem hiszek màr magamban, pàrtoltak àt mellölem dagadt ku.rvàkhoz, pedig nem vagyok egy sàrkàny!!
2012. aug. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!