Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gusztustalanul kövér vagyok?...

Gusztustalanul kövér vagyok? Valakinek ez be jön?

Figyelt kérdés

[link] kb ilyen lehetek ... csak nem lóg a seggem és feszesebb a mellem.

173 cm vagyok és 85 kg ...

Gusztustalan zsír disznónak érzem magam ... mondjuk nem csak érzem , ha nem az is vagyok ...

17=L


2011. ápr. 13. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de erre most mit írjak ?

Fogyj le, ha ennyire zavar.

2011. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ez a csaj/nő tényleg nem a legszebb látvány.


de attól még lehet h te jobban nézel ki,nem tudom esetleg mutass magadról egy képet és aztán meglátjuk.

2011. ápr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
elsö ... azon vagyok ... már 10kg mínuszon túl vagyok
2011. ápr. 13. 17:29
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

az asszony 160néhány centijére valamivel több mint 150 kiló.

ugyhogy nem vagy kövér a szemembe.


azért kevet éreznék hozzád. úgyhogy nem vagy annyira rossz csaj. 31f

2011. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
sokszor nem a külső számit..akad majd aki a lelkedért és nem a külsődért fog szeretni..csak nyugalom:) nem néz el senki ha picit teltebb vagy is:D
2011. ápr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A képen a csajnak nem a súlyával van a probléma, inkább az arányok, és hogy rohadtul nem feszes a bőre.

17 évesen nem hiszem, hogy így nézel ki.

Inkább tegyél fel magadról arc nélkül egy képet, hitelesebb.

Voltam 82 kg a 165 centimhez, nem így néztem ki én sem.

A gusztustalanul kövér kategória az kb az, amikor az ember a buszon 2 ülőhelyet foglal, a testrészei egybemosódnak a hájtól, és alig kap levegőt. Na ettől baromi messze vagy

Túlsúlyos vagy, de nem olyan vészesen, hogy ne lehessen megállítani, ha betartasz mindent, 4-5 hónap és normál tartományban vagy.

2011. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


A magasságodhoz képest annyira nem sok...jó, persze lehetne kevesebb, de vannak, akik rosszabb helyzetben vannak, semmiképp sem vagy zsírdisznó. Tudom, hogy nagyon nehéz fogyni, de van egy két tipp, amit esetleg megfogadhatnál: este 6 után ne egyél, igyál napközben sokat, de csakis VIZET! Sokszor a szomjúságunkat éhségként érezzük, és többet eszünk, pedig csak folyadékra van szükségünk. Rendesen reggelizz minden nap, tarts be rendesen az étkezéseket, ne koplalj, de fokozatosan csökkents a megszokott étel adagokon, de csak kicsit. Próbálj meg kicsit sportolni. Mindenkinek van este 10-15 perce mozogni, persze ezt is csak szépen, fokozatosan! Ettől egészségesebb leszel, és fogyni is fogsz, az önbizalmad pedig erősödni fog. És ahogy látom, nálad főleg ez utóbbival van gond. Fel a fejjel, és kitartás!

22/L

2011. ápr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

hát számomra ez már a taszítóan kövér kategória...

de előfordulhat olyan, akinek bejön

2011. ápr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az emberek 99%-ának nem jön be az ilyen test. Tapasztalatból mondom, én is voltam nagyon kövér és emberszámba se vettek.

Úgyhogy folytasd a diétát és biztosan meglesz az eredménye. Fogd fel úgy az egészet, hogy ez csak átmeneti állapot és pár hónap múlva nagyon csinos leszel.

2011. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!