Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kövér lányok kétségbeesetteb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér lányok kétségbeesettebbek a párkeresés terén?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe reménykedsz?
2012. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadja magát, és van önbizalma, akkor nem.
2012. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
vagy pont úgy vannak vele hogy ők már senkinek sem kellenek és lesz@rják az egészet...
2012. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 BB Ádám ***** válasza:
ha elfogadja magát, és van önbizalma (tapasztala) még egoista is, és szórakozásból offol (tisztelet a kivételnek, de akit így ismerek az mind ilyen)
2012. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de sok duci csaj van aki szép meg jó pasija van. Nem minden férfi a vékony csajokra bukik!!!
2012. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

En is kover vagyok, pontosan 71 kilo, sosem volt baratom, azt nem mondom, hogy nem hianyzik, de nem vagyok ketsegbeesett, pedig mar 20 eves vagyok.

Lett volna eselyem eddig 2 kapcsolatra, de csak mert kover vagyok, nem fogok osszejonni barkivel, ha semmi sem fog meg benne. Aztan johetnek a bekopesek, hogy akkor fogyjal le. De nekem nincs kedvem lefogyni, nem fogadom el igy magam, mert undorito vagyok, de nincs annyi erom, hogy lefogyjak. Lehet gyenge vagyok, de nem panaszkodom, ha talalok valakit jo, ha nem akkor egyedul leszek es hianyozni fog, hogy legyen valaki mellettem.

2012. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6-os és milyen magas vagy.ettől függ igazán,mert az a 71 kg nem olyan vészes,volt olyan barátnőm aki több volt,de én sem a 60 kg-os kategória vagyok,és nem is érdekel ki mit gondol:)
2012. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
165 cm vagyok, szoval tenyleg sok a kiloim szama
2012. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hát szerintem akkor sem vészes,igaz egy nő úgyis csak akkor lesz boldog és hiszi el hogy másoknak is tetszhet ha saját magának tetszik...
2012. júl. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
14:25 kommentelő jól beszél én férfi vagyok és a duci lányok is tetszenek.
2012. júl. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!