Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kövér lányok kétségbeesetteb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér lányok kétségbeesettebbek a párkeresés terén?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 14:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én nagydarab vagyok, de soha nem voltam kétségbeesve, tudom, hogy van, akinek tetszem. ( 6 éve már foglalt is vagyok)
2012. júl. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én 170/73 vagyok, de sosem volt hátrányom ebből. Bár én szerencsés vagyok, egyrészt mert nem az a rötyögős hájas vagyok, hanem inkább husis, jó persze van azért felesleg itt-ott. Másrészt pedig én elfogadtam magam így ahogy vagyok, jól érzem magam a bőrömben, magabiztos vagyok és szuper kisugárzásom van. Utcán, bulikban, strandon rendszerint +5 ember tutira leszólít, és jókat dumálunk. És volt már jó pár barátom is. Úgyhogy én nem vagyok kétségbeesett :) 19L
2012. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szintúgy ahogy az előttem szólok többsége én is duci vagyok, küzdök ellene( járok futni, tornázok diétázok) mégse mennek le a kilók,de nem vagyok elkeseredve, sőt nem is zavar hogy nincs barátom épp, peddig hozzászoktam hogy 15 éves korom óta mindig volt a környékemen egy pasi akit szerettem..
2012. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lehet benne valami. Ugyanis engem folyton ilyen kövér lányok találnak meg neten és nagyn tudnak tapadni, mintha tisztában lennének vele, hogy nem kapnak könnyen pasit és örülnek, ha én vékony, alacsony fiúként szóba álltam velük. Sajnos van, amelyik nem tudja hol a határ és szabályosan zaklat, nem ért a szóból. Nem is egy ilyet fogtam ki, mert nem láttam a képét, csak chateltünk, leveleztünk először, szimpinek tűnt, de utána egy tapadós piócává vált, főleg, amikor meglátta képeimet. Fura, pedig én világéletemben rondának tartottam magam és hát ez a vékony, alacson dolog is katasztrófaként élem meg, mai napig, de én meg a másik véglet vagyok, aki keményen küzdven is örülhet, ha felszed egy-két kilót. Kemény kondis edzéssel , tömegnövelőkkel sikerült csak híznom egy keveset eddig.
2012. júl. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a kövérség az nem azt jelenti hogy súlyban sok, hanem azt hogy széles, könnyebb átugorni mint megkerülni tipus.
2012. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!