Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy csak a kövér lányok találnak meg?

Figyelt kérdés

Kissé már kezdem úgy érezni mintha el lennék átkozva. Mintha vonzanám a dagi lányokat mindig csak ők akarnak tőlem kapcsolatot,szerelmet de én képtelen lennék egy olyan lánnyal párkapcsolatban lenni aki nem tesz semmit azért hogy normálisan nézzen ki,a legtöbb csak egész nap zabálna vagy egyszerűen lusta mozogni,pedig kedvesek és normálisnak is tűnnek... Nekem pont az ellenkezője az esetem a vékony vagy az átlagnál vékonyabb lányok... Azok a lányok akiket én szépnek tartok észre se vesznek egy ittasan töltött ejszakai bulinál tovább (ott is ritkán) ... Nem vagyok egy ki gyúrt pitbull de sportos alakom van, ha valamikor észre vettem hogy híztam egyből leedzettem magamról a felesleget.Na szóval térjünk vissza rá hogy lehet hogy tényleg el vagyok átkozva? Bármilyen hülyén hangzik ez már ovodában kezdődött velem, ott is a csoportba "szerelmes" volt belém egy lány (az egyetlen lány aki dagi volt ott) nem szállt le rólam,és aki meg tetszett alig vett észre (lehet azért mert az egész ovis csoport rá csorgatta a nyálát). Na és ez igy folytatodott suliba is és ott nem az volt hogy azokat a lányokat akartam akit mindenki más, mégse jött össze semmi szóval nem úgy kell elkepzelni hogy csak a legszebb lányokkal akartam szóba állni a suliba, bárhol voltam mindig a duci lányok akartak tőlem kapcsolatot

Most jelenleg is 2 ilyen lány van rám állva ők kedvesek velem és énis az vagyok velük de nekem ez nem működne, akkor inkább örök szingli leszek :/


20/F


2019. jan. 31. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Ne aggódj, ezeknek a duci lányoknak sem fogsz kelleni, amint jobban megismernek.
2019. jan. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Dettó így vagyok.Mindig megtalálnak a csóró pasik de én képtelen vagyok életképtelen lúzerekkel összejönni,akik lusták dolgozni. Meg a kisfarkú,csúnya pasik is folyton megtalálnak. Szerencsére a barátom jópasi.
2019. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Kettes. Akkor most mi a kínod ? Van egy tökéletes barátod ,de te nem jössz össze lúzerekkel ?
2019. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

2es!🤣 Köszi hogy leírtad...legalább nekem már nem kell.

N26

2019. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Am kettes! Az alacsonyt ki hagytad 😂
2019. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert a lakossàg túlnyomó része elhízott/túlsúlyos,a többi meg duci.
2019. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Add fel és legyél pap. Most komolyan ezen nyafogsz 20 évesen? Talán ne azt várd hogy hozzád sorakozzanak a csajok akik az eseteid, hanem te lépj annál a csajnál aki bejön neked. Ha rá koncentrálsz és a megszerzésével foglalatoskodsz, nem lesz időd elmélkedni a kapcsolataid alakulásán oviskorodtól napjainkig :D:D
2019. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tényleg olyan kedvesek én örülnék a helyedben. Küldhetnél párat :D 21/F
2019. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#7 hiába lépek sz@rnak rám,és mindig vége az első randi után ... :/
2019. jan. 31. 21:26
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ízlések és pofonok, tartja a mondás. A szexi pasim például a hájas seggem mindig kajával akarja tömbi mert szerinte nem eszek rendesen de nem érti meg, hogy nem bírok annyit enni mint ő. Olyan csajok szoktak rá nyomulni, hogy csak nézek, annyira jól néznek ki, vékonyak és nagy a mellük, az arcuk meg szép, sehol egy pattanás. De valamiért mégis a narancsbőrös combom tetszik neki és a hurkás hasam. Nem is értem miért. Talán mert szerelmes belém én meg belé?

Ronda és igénytelen nő vagyok mert kövér vagyok, biztos nem mozgok mert kövér vagyok és mindenféle szart össze eszem. Biztos zsíros és töredezett a hajam, nem öltözök csinosan és igényesen, még büdös is vagyok.


Gondolkozz el azon, hogy ha olyan jó pasi vagy akkor miért csak a kövér csajok találnak meg. van egy tippem.

Ne értsd félre megértem ha neked személy szerint nem tetszenek a kövér emberek, de ennyire degradáló módon beszélni róluk eléggé sértő. Sőt, nagyon is.

2019. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!