Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nő elutasítja az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő elutasítja az olyan férfiakat, akik 30 évesen a szüleikkel laknak?

Figyelt kérdés

2019. jan. 30. 22:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
42%

#10


Te is csak nyugodtan, ha nem zavar, hogy rámegy az életed :) Van fontosabb a pénznél.

2019. jan. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Teljes értékű életet te se fogsz pénz nélkül kiépíteni, főleg, ha gyerekeid is vannak vagy lesznek, akiknek az anyagi jövőjét szeretnéd megalapozni.
2019. jan. 31. 00:15
 13/25 anonim ***** válasza:
30%

Ha nagybetűs nőről beszélünk akkor igen. Ennek nem felszínes okai vannak...

Kislányoknak még jó lehet... ;)

2019. jan. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
24%

Minden normális nő visszautasít egy ilyen deffektes lúzert. Max.egy nagyon csúnya, ágról szakadt nő nem, akinek az lenne a megváltás hogy beköltözhet a kis kunyódba és élősködhet a mami nyugdíjából mert különben hajléktalan lenne.


Ha véletlenül mègis jópasi vagy, és nem te laksz anyádnál, hanem anyád lakik a te saját, külvárosi kertes házadban és BMW-vel furikázod vérvételre, akkor más a helyzet. Csak keress egy jó szociális otthont az öreglánynak, (mert senki nem akarja egy idegen vénasszony alól hordani az ágytálat, akkor se ha jópasi vagy)hetente látogasd meg, a nődnek meg addig add oda a bankkártyádat hogy ne unatkozzon amíg te vizitelsz;-)

2019. jan. 31. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
66%

Ayukád milyen betegségben szenved? Mennyi idős? Lelkiekben azt hiszed fogod bírni, mikor a pelenkát ki kell csélnie alőla, látni, hogy a kezeid között fogy el és haldoklik?


Van egy olyan opció is, hogy ha beteg, akkor tudod, kórházba kéne vinni! Keresel egy olcsó otthont, plusz magadnak egy olcsó albérletet. A jelenlegi lakást kiadod albérletbe és az ebből befolyó összeg, plusz anyukád nyugdíja fedezné az idős otthoni költségeket.

Plusz ha baj is történik, szakképzett kezekben van.


Anyukád nagyon önző lehet, ha elvárja, hogy vele legyél.


Kérdésre a válasz: Eleve sz.rul tetted fel, mert a kérdésed nem fedi a valóságot, hogy miért is vagy otthon. Nem azért, mert lusta vagy elköltözni, hanem mert ápolod anyukádat. A kettő nem egyenértékű.

Hosszú távon ez nem kivitelezhető.

2019. jan. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Párom 35 éves volt, mikor összejöttünk, én 27. A szüleivel lakott, mindketten idősek és betegek voltak. Sosem zavart. Egyrészt én is a szüleimmel lakom, hasonló körülmények között: nagy családi ház kerttel, kvázi önálló lakrésszel. Az én családomban is az volt a normális, hogy az idős, betegeket nem nyomjuk be egy otthonba rohadni, ha már "fölöslegessé váltak". Persze, van az a kategória, mikor már nem lehet egy beteget otthon ápolni, nem ítélem el, aki végül az idősotthont választja.

Besegítettem az ápolásba, ahol tudtam. Nem volt egy könnyű időszak, de sokat fejlődött a kapcsolatunk és annyiban jó, hogy egy ilyen nehéz időszakon már a kapcsolatunk elején át tudtunk menni, jobban összekovácsolódtunk.

Tehát kérdező: biztos van olyan nő, akinél ez kizáró ok, de nem minden nőnél.

2019. jan. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden no utasitja el. A volegenyem 36eves, ket eve mikor megismerkedtunk, meg a szuleivel lakott. Eleinte en is eloiteletes voltam ezzel kapcsolatban, altalanositottam,feltem, hogy anyuci pici fia, aztan belattam, hogy ezt nem szabad. Egyszeruen azert lakott a szuleivel, mert nem volt ertelme elkoltozni. A munkahelye kozel volt, a haz nagy, a szulei teljes szabadsagot hagytak neki mindenben. Kifejezetten talpraesett ember, aki minden helyzetben feltalalja magat, onellato, ha kell, foz, takarit, ellatja a kerti teendoket. A szulei is nagyon kedves, jofej emberek, nagyon szeretem oket.
2019. jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
6%
Magában nem zavarna, hogy csóró vagy saját lakásra, de az már jobban, hogy még anyukádat is gondozod.
2019. márc. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Utolsó! Miért zavar az hogy gondozza az anyukáját? Inkább tegye be egy öregek otthonába aztán felé se nézzen?
2019. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Ide a gyk-ra durva, hogy mennyi önző csaj jár. Saját anyját bedugná valami halálverembe.

Amúgy 28 vahyok. Otthon élek. Félreteszek. Kiszurom, ha egy csajt a lakásom érdekel

2019. márc. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!