Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el hogy én sosem fogok párt találni?

Figyelt kérdés

Már rengeteget próbálkoztam. Mivel élőben nem tudok ismerkedni emiatt neten próbálkoztam. De senki sem akar velem találkozni.

Minden órában eszembe jut hogy mennyire hiányzik egy lány. De nem tudok találni. Már kezdek ebbe bele bolodulni. Már teljesen elment a kedvem az ismerkedéstől. De azt nem tudom elfelejtni hogy hiányzik egy lány.

Hogy törődjek bele hogy nem kellek senkinek?

Miért van az hogy valakit ennyire szenvedtet az élet? Nem csak a párkeresés miatt mondom ezt hanem sok más miatt is. Nagyon utál engem az élet :(


2019. jan. 23. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Hidd el többen is jártak már ilyen cipőben. Ne keseredj el idáig rosz nőkre találtál rá, nem mindenki egyforma. Légy türelmes és ne minden erőddel erre koncentrálj, jön az magától ne búsulj.
2019. jan. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Úgy törődj bele, ahogyan neked kényelmes. (Elvégre ez volt a kérdésed, nem?)

Ha viszont nem akarsz beletörődni, akkor elsőként ezt a totál beszűkült, csőlátásos "minden boldogságom csak és kizárólag a pártaláláson múlik" hozzáállásodat kellene 100%-osan felszámolni, úgy, hogy nyoma se maradjon. Ez ugyanis egy DÖNTÉS részedről. Igen, a beletörődés is döntés. És a saját gondolataidért, hozzáállásodért is te magad vagy a felelős.

2019. jan. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

"Miért van az hogy valakit ennyire szenvedtet az élet?"


Nem az élet szenvedtet csak csöpögsz az önsajnálattól.

Mint az idejáró luzer nyüszítők 95%-a. Pont az ilyenektől menekülnek a nők.

2019. jan. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden napos az ilyen kérdés. Nemcsak a párkapcsolat jelent boldogságot, tartsuk észbe. Nemcsak te vagy egyedülálló, és néha jó is az lenni, mert nem teszed ki magad a folytonos féltékenykedésbe, csalódásnak meg a vele járó gondoknak.
2019. jan. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Valahogy ignoràlni kéne ezeket a siránkozó "ferfiakat" innen. Minden 3. kérdés ugyan ez csak máshogy fogalmazva.

Agyilag vagytok betegek, keressetek fel férfi kommunikatort, pszihológust majd ők tudnak rajtatok segíteni!!!!!

2019. jan. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A netes ismerkedésnek nincs sok értelme, csak lehúzza az embert. Mondom ezt úgy, hogy több korábbi és a jelenlegi páromat is neten ismertem meg.

De manapság a netes ismerkedés egy bűzölgő mocsár.

Férfi szemmel: kínlódsz, hogy összerakj egy normális profilt, jó fotókkal, megnyerő leírással, stb. Aztán 4 hónap alatt írsz 500 nőnek, abból 200 olvassa el a levelet (a maradék halott jórészt halott profil), 30 visszaír (általában max 1 mondatot), 10 hajlandó értelmes levelezésbe kezdeni és 4 jön el randira. Frusztráló, lehangoló és fárasztó ez a gyenge arány.

Női szemmel: még se képet, se leírást nem tettél fel, de már jött 5 üzenet. Világosan leírod, hogy komoly, normális kapcsolatot akarsz, de hetente kapsz 50 levelet, amiből 30 gusztustalan (a pélóról küld képet), 10 idióta (pl értletetlen, helyesírási hibáktól hemzsegő szöveg), 8 semmitmondó (Szia, találkozunk?) és van talán kettő értelmes, ha egyáltalán van kedved/időd kiváloganti. Így aztán hamar megunod és már a normálisaknak sem válaszolsz.


Felejtsd el a netes ismerkedést! Járj el klubokba, hobbi közösségekbe, esetleg szórakozóhelyre, ott talán van esély hasonló lányokkal ismerkedni.

2019. jan. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem unjátok ezeket a kérdéseket?


Nem tudom hányadikszor olvasom szinte pont ugyanebben a megfogalmazásban. Ilyenkor felmerül a kérdés, hogy akarsz te egyáltalán valamit vagy csak sajnáltatni magad? Mi a lényeg??


Ha valaki nem akar semmit, beletörödne a magányba, azzal mit lehet tenni? Noszogassam hogy tartson ki, vagy mi?

2019. jan. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Erről az jut eszembe, amikor közösségi oldalon bejelöltek tök random pasik és sablonos üzeneteket küldenek, “Szia, akarsz ismerkedni?”

Semmi relevációt nem látok rajtuk, közös ismerőseink sincsenek legalább, nem is egy városból vagyunk valóak, ráadásul olyan stílusuk van, hogy öszintén nem tudom elképzelni, hogy mi keltette fel az érdeklődésüket rajtam, annyira “más-más világ” vagyunk. Talán az illető sem szokott elgondolkodni ezen, hogy miért szólit le egy random lányt, miért ír neki. Ilyenkor az az érzésem, mintha körüzenetet küldött volna el egyszerre 60 nőnek, hátha valamelyik válaszol, ez meg elég hülyén néz ki.

Nem tudom kinek jön be az ilyesmi, de én személyszerint annyira unalmasnak találom, hogy szóra sem méltatom. Talán lehet más módon is ismerkedni, de nem így. Ismerkedtem már interneten, de az nem olyan volt.

2019. jan. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akadj le a temarol

Es kezdj el elni vegre

Ki akarna egy besavanyodott nyafogo kisfiut ???

2019. jan. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az elottem szolonak igaza van!

Ezt nem lehet eroltetni.

Hidd el, jon, amikor jonnie kell!

2019. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!