Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan akinek egész élete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akinek egész élete alatt sosem talál párt?

Figyelt kérdés

Nem rossz nekik? Hogy lehet ezt elviselni?


(Sokszor azon gondolkozom, hogy lehet hogy én is így fogok járni. De nem tudom, hogy hogy lehet ezt kibírni.)


2019. jan. 17. 19:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem végig kell gondold mit tehetsz annak érdekében hogy legyen. Sokrétű megoldása lehet ennek a problémának.

Invesztál abba hogy legyen önbizalmad legyen az akármi. És próbálj meg szocializálódni. Önismereti tréning pozitív gondolkodás énkép javítás., stílus személyiségfejlesztés optimizmus, szeretet..

2019. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Igen, sőt olyanok is vannak, akiknek szexpartnereik sincsenek, max akkor, ha hajlandóak fizetni érte. Leginkább férfiak között fordul elő ilyen, a nők, még ha nem is néznek ki jól, akkor is találnak valakit mindig.
2019. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Hozd rendbe az életed többi részét, hogy mikor találkozol azzal, akit a négyzet neked hergelt, ne akkor kelljen majd mindenféle egészségügye, egzisztenciális, vagy szociális problémával kínlódnod. ;)
2019. jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%

Igen vannak ilyen emberek. Ismerek többet is, 40-50 körüli férfiak. Soha nem volt nőjük. Legtöbbjük fogytékos vagy alkoholista. De ismerek normálisnak tűnő 40 körüli pasikat is, akik magányosak, némelyik biztosan szűz is közülük.

Én sem értem ezt a dolgot, hogy milyen életük lehet így. Vagy mi az oka annak, hogy ezt az utat választották.


Nekem, ha egy hónapig nem lenne pasim, bele is pusztulnék. 35/n. Tehát tényleg fogalmam sincs hogy bírják ki.

2019. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
De mondok egy vicces dolgot. Azok akik egész életükben nem találtak párt, azokat ez nem zavarja, mivel már halottak. Vannak azonban olyanok is, akik eddigi életük során még nem találtak párt, hát ők még az előbb említett embereknél is boldogabbak, mivel ők még találhatnak. Azt azonban bátran kijelenthetem, hogy tömegével vannak olyan emberek, akiknek sosem volt barátjuk vagy barátnőjük. Nagyon sok ilyet látok nap mint nap, csak ki kell néznem az ablakon, és latom, hogy önfeledten jatszanak a homokozóban. Mondjuk ezek alapján már meg sem lepődök, amikor feljövök ide, és azt látom, hogy sokaknak van barátjuk barátnőjük, mégis itt sipitozbak, hogy nincs elég szex, biztos megcsal, nem csinál nekem málnáa gofrit, nem én vagyok az első menyasszonya, vagy csak simán trippert kaptam tőle.
2019. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Csak szedettvedett kapcsolataim voltak, mert zsírtest vagyok és én rajöttem, hogy kapcsolatban se lennék boldog, mert velem van a baj. Mióta ezt elfogadtam egyre jobban vagyok, és nem is akarok ismerkedni. Jobb, mint egy kapcsolatban parázni, kialakult a saját kis életem, amiben csak én navigálok. N
2019. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
#6 ez a beszéd! :)
2019. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
Ebből most hány ember van,akik valójában csak önmagukat áltatjak azzal,hogy nincs is szükségük társra?
2019. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
5%
Igen vannak. Biztos rossz nekik, de többnyire maguk tehetnek róla. (Lusták, elhízottak, kockák, anyuci szoknyája alól ki nem bújósak, mércét túl magasra tevők, stb.)
2019. jan. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9# Én csak egy kérdést tettem fel.Azért ilyen erősen nem merném bírálni Őket,mert amiket felsoroltál,azoknak vajmi kevés köze van a valódi okokhoz.Tekintve a tényt,hány olyan ember él kapcsoltban az általad megemlített jellemvonásokkal bírva.Elég sokan.
2019. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!