Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme az egész kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme az egész kapcsolatnak, ha mindig talál kifogásokat? Szórakozik velem?

Figyelt kérdés

18L én 21F.

Hetek óta nyaggatom, hogy aludjunk már együtt, mert 1,5 hónapja nem volt szex 3!!!! HÓNAPOS kapcsolatban.

Nem jó, mert ő tanul, meg nem megy át a másik lakásba, mert akkor biztos, hogy a keresztanyja is utána megy. Az ő házukba nem mehetek, mert az apja ilyenkor-olyankor van szabadságon, anyja ilyenkor-olyankor van otthon, ő nem jön át mert nem tud mit hazudni, hiába kitaláltam már neki akármilyen hiteles hazugságot, nem jó, mert nem szokta ezeket csinálni.

Kapom a félpucér képeket tőle, de arra ne hajlandó, hogy együtt aludjunk és csináljunk is valamit, pedig akkor sem kell neki meg sem mozdulni, mert minden az én dolgom.

A tali is nagyon nyúzós, hogy összejöjjön, mert tanul meg izé. Mindig van valami. De facen tudunk beszélgetni naphosszakat. Általában heti 1x talizunk, pedig vagy 15 perc buzosára vagy 45 perc buzosára lakunk egymástól, attl függ, hogy ő hol tartózkodik.

Általában én kezdeményezek talit, ő szinte sosem.

Unalmas már. Virtuális kapcsolat az egész. De ő szeret engem. Nyilván.

Mit gondoltok?


2017. ápr. 12. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elsőre az jutott eszembe, hogy van pasija, és te csak amolyan pótlék vagy.
2017. ápr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

1. Kényelmetlen : Neki nincs igénye több talira, szexre, amikor van, akkor is te teszel érte, és ez így baromira megfelel neki, mert az már mellékes, neked ez milyen.


2. Komolytalan:Unaloműzésre jó veled beszélgetni, meg néha megdönteni, de addig tart csak, amíg nem jön valami, vagy valaki, aki szórakoztatóbb.


3. Hűtlen: Van már kapcsolata, de pedig az alkalmi friss husi vagy.


4. Éretlen: Nincs még kész egy kapcsolatra, nem is érdekli, sem a másik fél, igénye sincs rá igazán, mert azt sem tudja, mit jelent egy kapcsolat. Próbálgatja a szárnyait, kedvel is, de még nagyon gyerek.


Ezekre tippelnék első körben.

2017. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet biztosra tudni.


Lehet ő ilyen fajta, nem igényel annyi szexet. Vagy te nem izgatod eléggé, esetleg magával nincs megelégedve. Bármi lehet!

2017. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amikor együtt voltatok az jól sikerült? csak mert lehet, hogy nem jó a szex, ezért nem kívánja! De szeret veled flörtölgetni.
2017. ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért kell egyáltalán hazudni? Innentől nekem bukó a dolog. Nem is kellesz neki, csak kellék vagy.
2017. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, olvass utána annak, hogy hogyan kell udvarolni egy nőnek, nem csak nyaggatni, betárgyalni, surmóskodni. Ezzel a stílussal nem fog menni biztos.
2017. ápr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hogy nem volt számára jó a szex, vagy csak úgy csinált vagy még az sem. Ezen kívül bántja, hogy téged ez ennyire zavar, mert bizonytalan abban, hogy miért vagy vele.
2017. ápr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
"....mert 1,5 hónapja nem volt szex 3!!!! HÓNAPOS kapcsolatban." - felhaborito. Szerintem tobb felkialtojelet kellene tenned, hogy mindenkinek atjojjon ez a sulyos hiany.
2017. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%
Vicc a csaj. Kuka. Virtuális kapcsolat, az, meg babám fäsza.
2017. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Udvarlok én, de hiába. 3x voltunk együtt eddig úgy.


Egész nap a problémáit hallgatom facebookon, semmi mást.

2017. ápr. 12. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!