Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme az egész kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme az egész kapcsolatnak, ha mindig talál kifogásokat? Szórakozik velem?

Figyelt kérdés

18L én 21F.

Hetek óta nyaggatom, hogy aludjunk már együtt, mert 1,5 hónapja nem volt szex 3!!!! HÓNAPOS kapcsolatban.

Nem jó, mert ő tanul, meg nem megy át a másik lakásba, mert akkor biztos, hogy a keresztanyja is utána megy. Az ő házukba nem mehetek, mert az apja ilyenkor-olyankor van szabadságon, anyja ilyenkor-olyankor van otthon, ő nem jön át mert nem tud mit hazudni, hiába kitaláltam már neki akármilyen hiteles hazugságot, nem jó, mert nem szokta ezeket csinálni.

Kapom a félpucér képeket tőle, de arra ne hajlandó, hogy együtt aludjunk és csináljunk is valamit, pedig akkor sem kell neki meg sem mozdulni, mert minden az én dolgom.

A tali is nagyon nyúzós, hogy összejöjjön, mert tanul meg izé. Mindig van valami. De facen tudunk beszélgetni naphosszakat. Általában heti 1x talizunk, pedig vagy 15 perc buzosára vagy 45 perc buzosára lakunk egymástól, attl függ, hogy ő hol tartózkodik.

Általában én kezdeményezek talit, ő szinte sosem.

Unalmas már. Virtuális kapcsolat az egész. De ő szeret engem. Nyilván.

Mit gondoltok?


2017. ápr. 12. 15:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lelki szemetesladanak vagy jo.
2017. ápr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
62%
Te tényleg arra buzdítottad, hogy hazudjon a szüleinek? Gratulálok, igazi férfijellemed van! Tisztelet csak a saját farkad iránt van, más emberek felé nincs. Tudod, ha a kislány az én lányom lenne nem csak az ő fenekét rugdosnám szét, hanem a te töködet is. Gerincetelen, jellemtelen kis köcsög vagy!
2017. ápr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
:D Köszi anyu, ne bánts. :'D
2017. ápr. 12. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!