Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan akinek egész élete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akinek egész élete alatt sosem talál párt?

Figyelt kérdés

Nem rossz nekik? Hogy lehet ezt elviselni?


(Sokszor azon gondolkozom, hogy lehet hogy én is így fogok járni. De nem tudom, hogy hogy lehet ezt kibírni.)


2019. jan. 17. 19:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem kötelező pàrkapcsolatban èlni.Mindenki úgy éli az életét,ahogy választ.Ez többnyire szerencsés...
2019. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
4: Ezt nem választották. Ez jutott nekik. Ha valaki próbálkozik éveken át és kosarakat kap, akkor nem ő választja az egyedüllétet. Nekem sem volt soha senkim, csak "jó barát vagy" volt a legtöbb amit nőtől kaptam. Pedig én voltam az, aki többet szeretett volna ennél. (31/F)
2019. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozom, alszom és várom a halált.

Nem igazán tudom elviselni, csak tenni se nagyon tudok mit.

29F

2019. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem tuti ezt adta a sors. Volt egy időszak, amikor rossz volt, de ahogyan látom a mai "tartós" kapcsolatokat, inkább úgy érzem, talán jobb így. Beletörődtem.
2019. jan. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nincs társunk ilyenkor.Nem jutott,nem rendeltetett.Nèha meg vagyok róla győződve.Ezt kell megtapasztalnia, a magányt.

Volt egy munkatársam,sem külsőleg,sem mint férfias megjelenés,és kommunikâciós kézség szinten sem volt a toppon.Mondhatni mulya.És összejött egy női munkatárssammal.Mindenzt úgy,hogy bár a csaj duci volt(ez nem zárja ki,hogy párja legyen,mintha tudjuk),de én azt mondtam volna rá,hogy okes viselkedésre,és semmi kirívó.Viszont hónapokig nem kezdtek egymással semmit,ha találkoztak valaki lakásán,akkor a srác még csak kezdeményezni se mert.Kb.ott feküdtek egymás mellett,mind két darab k#kidarab.

Na ebből lett házasság,és gyerek.


Màsik munkatársam felesége se nem szép,se nem okos(számítógépet nem tudja hol kell bekapcsolni),egy csekket nem tud befizetni,mindent férje intéz szó szerint.Két gyerekük van.A pasi se egy leányálom nem csak külsőre.Aztán mégis találkoztak valahogy.Munkahelyen egyébként.


Szóval ezekből azt szerettem volna kihozni,hogy kb pont. az ilyen emberek szokták itt kérdezgetni mi a baj velem.Nem számít hogy milyen mulya vagy,félénk,semmirekellő,életképtelen,éa még ezer jelző,ha Nektek jutott/rendeltetett valaki,akkor jön.


Egyik rokonom meglehetősen zűrös,labilis,mentálisan se vagyok benne biztos hogy minden rendben.Az emberek általában nem szeretik,mert nagyon kilóg,érdekesen reagál le dolgokat,heves is.Nincsenek barátai igazán.Én mondjuk megértem,volt honnan ezeket összeszednie.Na mindegy,de barátnője azért akad nem csak rövidtávú.És nem azért mert rosszfiù alkat,nem is az a vetítős típus, nem a kommunikáció királya,csupán elég jól néz ki.


Tudnék még példát mondani,de nem akarok kisregényt írni.

Szóval annyi kell,hogy az a két ember pont talâlkozzon.Aki meg azt mobdja,h a kisugárzás,meg ez meg az kell hozzá,az még nem nézett szét eléggé maga körül.

Nem védem azokat akiknek sose volt senkijük,vagy már rég egyedül vannal,valahol mindenki tehet egy kicsit róla,de mondjuk egy nagy székben pöffeszkedve rámondani a nagy igét,hogy egy igazi balfék,tesze-tosza,mulya blabla,és ezért nem.enyén elhamarkodott.

2019. jan. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!