Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen mentalitású csávók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen mentalitású csávók bejönnek a nőknek mint én?

Figyelt kérdés

Nem szoktam költeni a pénzt, mert fiatalkoromban sosem volt, így most is úgy szoktam. Ha elromlik valami akkor veszek. Volt hogy kellett cipő sportoláshoz, másnap tudtam venni egy adidast.

Autó egyáltalán nem érdekel, ugyanis a munkahelyem 20 perc gyalog, 10 p bicajjal.

Pólót, pulcsit évek óta nem vettem, mert van.

Viszont tetkót csináltattam 1 év alatt 2-t is (erre azt mondták hogy nem sajnálod rá a pénzt??)


Viszont amikor költöztem, nyugodtan kiadtam súlyos pénzeket költöztetőért, hiába lett volna aki ingyen vállalja (ismerős)

semminek nem kezdek neki amihez nem értek hanem szakértőt hívok. A pénzt nem sajnálom inkább az időt.



Ez sokaknak nem tetszik és azt mondják ez pénzkidobás, és úgy látom az emberek pont fordítva csinálják, hogy szép körítésbe próbálják eladni a semmit.


Kedvencem amikor olyan ember kérdezte meg tőlem, hogy miért ilyen sz*r telóm van még mindig? aki egyébként nagyon nagy tartozós hírében áll.

Én rákérdeztem, hogy mi jelentősége van egy telefonnak?

Mert szerintem annyi, hogy aki akar veled beszélni az feltudjon hívni. Választ nem kaptam.


Szerintem ezek ilyen nagyzolások...


25 F



2019. jan. 22. 18:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Teljesen jól gondolkozol, és biztos van akinek bejön nők körében ez!


Ma a legtöbb szegény csóró többnek mutatja magát, mint az aki! Drága ruhák, drága telefon, drága autó, természetesen szinte minden hitelre! Ja és még dicsekedik is vele.


Csak nevetek az ilyeneken... Zsebből kifizetnék egy szalon autót, bármit ami kell megvehetek. Meg ami valóban kell meg is veszem. De nem kérkedek soha sehol senki előtt vele, és azért mert már 3 éves a telóm is például nem kell lecserélni ha egyszer jól működik. Más fél évente cserélgeti. Közben panaszkodik hogy szarlu keres, szar Magyarország, köcsögök a vállalkozók nem fizetnek, stb... Ja és állandóan kölcsön kérnek...persze a cigit azt meg tudja venni mindennap!

Nekem jó így hogy ha bármi beszarik van tartalékom, meg tudom venni. Leégne a pofámról a bőr ha bárkitől is kölcsön kellene kérnem!

F.

2019. jan. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

1. A csávó szó nekem ellenszenves, ez egyéni szocprobléma, de azért megjegyzem mert látom nem vagyok egyedül.

2.Azzal nincs semmi baj hogy arra költesz amire valóban szeretnél, sőt, nagyon fontos tulajdonság számomra hogy a párom tudjon rangsorolni a kiadásai között, tudja azt mondani dolgokra hogy igen, ez hanyagolható mert nincs rá szükségem, és van más amire jobban vágyom.

3. A fontos kérdés nekem, hogy hogy viszonyulsz ahhoz, ha valakinek más a rangsora mint neked? Én például rengeteg ruhát veszek, kreatív és vizuális ember vagyok és a rohanós hétköznapokban az öltözékem az egyik amiben ezt ki tudom élni. Viszont biztos van neked is olyan hobbid amire meg én nem költenék semennyit. Tudnál ezzel együttélni, elfogadni hogy az "extra" dolgokban a párodnak más az értékrendje és mást helyez előtérbe? (Feltételezve természetesen hogy mindketten a saját fizetéseteket költitek, nem arról van szó hogy finanszírozd a párod hobbiját)

2019. jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Láthatóan a pénz körül forogsz. Pedig a mentalitásba ezer más dolog beletartozna, de te csak a vásárlást meg a pénzzel való viszonyodat részletezed.

Szóval "nem jön be", ennyi alapján... Az értelmes nők túlnyomó részét egyébként pont nem érdekli, hogy milyen telefonod van...

2019. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!