Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen mentalitású csávók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen mentalitású csávók bejönnek a nőknek mint én?

Figyelt kérdés

Nem szoktam költeni a pénzt, mert fiatalkoromban sosem volt, így most is úgy szoktam. Ha elromlik valami akkor veszek. Volt hogy kellett cipő sportoláshoz, másnap tudtam venni egy adidast.

Autó egyáltalán nem érdekel, ugyanis a munkahelyem 20 perc gyalog, 10 p bicajjal.

Pólót, pulcsit évek óta nem vettem, mert van.

Viszont tetkót csináltattam 1 év alatt 2-t is (erre azt mondták hogy nem sajnálod rá a pénzt??)


Viszont amikor költöztem, nyugodtan kiadtam súlyos pénzeket költöztetőért, hiába lett volna aki ingyen vállalja (ismerős)

semminek nem kezdek neki amihez nem értek hanem szakértőt hívok. A pénzt nem sajnálom inkább az időt.



Ez sokaknak nem tetszik és azt mondják ez pénzkidobás, és úgy látom az emberek pont fordítva csinálják, hogy szép körítésbe próbálják eladni a semmit.


Kedvencem amikor olyan ember kérdezte meg tőlem, hogy miért ilyen sz*r telóm van még mindig? aki egyébként nagyon nagy tartozós hírében áll.

Én rákérdeztem, hogy mi jelentősége van egy telefonnak?

Mert szerintem annyi, hogy aki akar veled beszélni az feltudjon hívni. Választ nem kaptam.


Szerintem ezek ilyen nagyzolások...


25 F



2019. jan. 22. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem, de toleráns vagyok és adok neki egy esélyt, de hogy mínuszból indul az tuti.
2019. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Kezdem a kukacoskodást, úgy mellékesen: 25 évesen ne hívd magad csávónak, mert az olyan lekezelő. Férfi, és pont.

Felesleges megvenni a tizedik pólót, ha van.

Tetoválás nekem nem tettszik, de akinek igen, csináltasson. Egy szép testet kár elrontani tetkóval, rondán meg minek, olyan mintha egy gyűrött papírra rajzolnánk.

Költöztetés: Megértelek. A szívesség sokszor többe kerül, mintha kifizeted a költöztetőt, akik még értenek is hozzá.

Telefon: az enyém is csak egy minimális tudású, mert műszaki analfabéta vagyok, nehogy már sokkal okosabb legyen mint én, és ne boldoguljak vele.

Jól van ez így. :)

2019. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Engem kifejezetten taszít. A pénz van értem és nem én a pénzért. Nem fogok egész életemben a nagy semmire gyűjtögetni meg mélyszegénységben élni amikor megtehetném, hogy költsek bizonyos dolgokra. Ha valami megtetszik megveszem, ha valahova el akarok menni akkor elmegyek, ha venni akarok egy új telefont mert a régi már lassú és sok funkció nincs még meg benne akkor veszek egyet.

Persze, nem kell szórni hülyeségekre a pénzt, de kuporgatni sem érdemes. A boldogtalan élet tökéletes receptje. Inkább spórolok a költöztetőn, haverokkal amúgy is nagyobb buli az ilyesmi. Nekem tök logikátlan, hogy miért pont ilyenekre adsz ki több pénzt. Számomra senki nem lesz attól több, hogy büszkén fillérb.szóskodik, majd ugyan úgy elszórja a pénzt másra. Az meg pláne nem hiányzik, hogy engem is piszkáljon ha veszek valamit, amire ő mondjuk nem költene.

2019. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Valószínűleg a nővel is egy smucig fhasz lennél, így biztosan nem. A lányoknak nem az kell aki a fogához veri a garast.
2019. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát,szerintem nem sok esélyed van a lányoknál így!
2019. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Igen, hátránnyal indulsz. Én hasonló beállítottságú vagyok, mint te, csak nőben, és kicsit idősebben. Ismerősi kőrben is ezt tapasztalom, kifelé mutatják mennyi pénzük van, milyen márkás és milyen jó cuccaik vannak, közben pedig a rezsi kifizetése és a napi kaja a hónap végén sok helyen hitelkártyáról megy. A rengeteg felhalmozott dologról, amire ténylegesen szükségük sincs nem is beszélve. A pár választásnál is látszik, arra állnak rá az emberek, hogy azt nézik, a másiknál milyen telefon, kiegészítő és milyen ruha hányszor van rajta. Aki inkább spórolós, nem észjátsszós, zsugori, vagy csóró jelzőkkel lesznek ellátva.

( de le leszek én ezért pontozva :D )

2019. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem az jött le a kérdésből, hogy a kérdező kuporgatna vagy sajnálná a pénzt, egyszerűen csak olyanra költ, amire tényleg vágyik vagy szüksége van rá. Azért ez önmagában kevés infó ahhoz, hogy valaki "bejöjjön", de szerintem semmi gond nincs a dologgal.
2019. jan. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Én többre értékelem a spórolós embereket, mint azokat, akik szórják a pénzt. Jó, ha vannak tartalékaid, mert sohase leszel ráutalva más segítségére, ha hirtelen szükséged van valamire.

Fogalmam sincs, hogy a többi nő mennyire értékeli az ilyen srácokat. Párom néha engem is lefikáz, hogy sajnálok pénzt költeni bizonyos dolgokra. De amikor kéne hirtelen pl. 100ezer ft, és én azonnal elő tudom varázsolni, akkor tök szuper minden. 35/n


Tehát az a véleményem, hogy jól gondolkodsz és kívánom, h találj olyan nőt, aki ezt értékeli.

2019. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Kicsit idősebb férfiként én úgy vagyok vele, hogy próbálom a bevételeim legalább 40%át megtartani és egyáltalán nem elkölteni. Ritkán veszek ruhákat. Telefonjaim általában cégesek, vagy hasonlóan kedvezményesen hozzámkerültek. Ettől függetlenül ha úgy érzem kell valami, megveszem. Van ismerősöm akinek mondtam, hogy elmegyek moziba. Kiakadt, hogy miért nem töltöm le!? Pazarlás szerinte. Urambocsá, néha egy mozit vagy egy pizzát engedjek már meg magamnak, ha már dolgozom! Nem szeretem azt a fajta gondolkodást, amikor látszólag meg van mindene valakinek, de 30 éve minden nap pirítóst eszik és még büszke is rá. Mire megy vele? A temetőbe nem visz senki semmit magával. (31/F)
2019. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az a gáz, ha nincs Iphone-om, hanem ha esetleg úgy adja az élet, hogy elvesztem az állásomat és el kell mennem közmunkára, vagy kölcsönkérni. Ez olyan dolog, lehet hogy 10 évig nem történik meg, de lehet már jövő hónapban...
2019. jan. 22. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!