Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő nem vékony, kevesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem vékony, kevesebbet ér?

Figyelt kérdés

Az itteni válaszok alapján a férfiak 99%-a a kismellű, vékony, esetleg ízlés szerint változóan izmos (az "épp, hogy csak látszik"-tól a "sok férfinak nincs ilyen szépen kidolgozott teste" szintig), a maradék 1%-nak pedig a telt/duci kategóriától az egészen kövérig tetszenek a nők.


Arra viszont nem gondol senki, hogy léteznek nem elhízott, teljesen átlagos, viszont genetikailag nagy mellű, széles csípőjű lányok, akik ha megszakadnak se lesznek sem lesznek tinitestalkatúak.


Pl:

[link]

[link]

[link]


Tudom, ők sztárok, nekik lehet, de a hétköznapi nők közt is akadnak bőven ilyen arányokkal, ez az átlagos alak, ami se nem vékony, se nem kövér, és épp senkinek sem tűnik fel.

Akinek a vékonyak tetszenek, túl duci, akiknek a ducik, annak túl kevés.


Ráadásul akárhányszor felmerül itt, kis vagy nagy mell, 10-ből 9 férfi azt mondja, csakis a kicsi, egy pedig bevállalná a nagyot is (bár csakis akkor, ha kicsi nincs), de csak akkor, ha olyan szép kerek, feszes, formás, mint egy kicsi. Csak nagyban.


2019. jan. 18. 09:18
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Én speciel értem, és le is írtam kerek-perec, hogy "igen, ez nekem már túl telt", de arra meg nem reagáltál. Milyen választ vársz akkor? Igen, a férfiak nagy többsége valószínűleg a kb. 70-100-as csípő-derék-aránnyal rendelkező nőt tartja a legkívánatosabbnak, és bár nem mindenkinek fontos, hogy kifejezetten vékony legyen, azt el lehet mondani, hogy a vékony nők elképesztően népszerűek és mindenki másnál többet válogathatnak a párkapcsolati piacon. Ez az őszinte válaszom. Ez van, ebből kell főzni. Cserébe a férfiaknál az átlagnál alacsonyabbaknak az átlagnál alacsonyabbak az esélyei, ráadásul úgy, hogy a férfiak eleve masszív hátrányból indulnak, ugyanis meg kell dolgozniuk a nők figyelméért, és nagyon ritkán kapják meg azt a nőt, akire vágynak. Ezzel a válasszal már elégedett vagy?


26-os voltam.

2019. jan. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egyébként őszintén az a véleményem, hogy neked az a problémád, hogy nem vagy olyan népszerű, mint a vékony lányok, és majdnem fele olyan nehéz dolgod van a társkeresésben, mint egy átlagos pasinak. Azt kell, hogy mondjam, hogy a nőket elkényeztette a közösségi média és a feminizmus kora. Egy nőnek elég kiraknia egy fürdőruhás képet a facebookjára, máris 40 lájkoló fog pozitív megerősítést adni, és abban szép számmal lesznek olyan fiúk, akik gyakorlatilag azt fejezik ki, hogy térden csúsznának azért, hogy megkaphassák. 18-30 között az átlag csaj, ha normálisan néz ki, királynőként élhet, választhat maga mellé akármilyen pasit, szexelhet akárhányszor, ha kedve van rá, el is tartathatja magát. És mivel ez egy zéró összegű játék, a pasiknak arányosan nehezebb az életük, rengeteg teljesen normális, intelligens, jóravaló fiú marad pár nélkül, pusztán a jelenlegi piaci működés miatt. Annyira körülöttetek forog a világ, hogy azt hiszitek, hogy többet értek és érdemeltek bárkinél. Én a helyedben örülnék, hogy a genetikám nem ültetett olyan magas lóra, ahonnan ilyen torznak látják a csinibabák magukat és a világban elfoglalt helyüket.
2019. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
41%

"Ha egy nő nem vékony, kevesebbet ér?"


Igen. Ha nem úgy néz ki az alakja, mint egy tízéves kamaszfiúnak, akkor lényegében semmit sem ér.

2019. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

There you go

[link]

Mindenki lehet fullos, csak make up, fodrasz es elonyos ruha kerdese a dolog

2019. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Jaj, kedvencem ez az "alma mellek" szöveg. Kerek, feszes, alma melle a nők 10%-ának van, a többinek körte, cső, megereszkedett, striás, nagy bimbójú, felemás.
2019. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Ezek tök jó nők. Ha hasonlítasz Scarlett Johansson-ra, akkor keress meg. ;) F
2019. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Nekem a molett magas nő "ér többet"


[link]

2019. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!