Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő nem vékony, kevesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem vékony, kevesebbet ér?

Figyelt kérdés

Az itteni válaszok alapján a férfiak 99%-a a kismellű, vékony, esetleg ízlés szerint változóan izmos (az "épp, hogy csak látszik"-tól a "sok férfinak nincs ilyen szépen kidolgozott teste" szintig), a maradék 1%-nak pedig a telt/duci kategóriától az egészen kövérig tetszenek a nők.


Arra viszont nem gondol senki, hogy léteznek nem elhízott, teljesen átlagos, viszont genetikailag nagy mellű, széles csípőjű lányok, akik ha megszakadnak se lesznek sem lesznek tinitestalkatúak.


Pl:

[link]

[link]

[link]


Tudom, ők sztárok, nekik lehet, de a hétköznapi nők közt is akadnak bőven ilyen arányokkal, ez az átlagos alak, ami se nem vékony, se nem kövér, és épp senkinek sem tűnik fel.

Akinek a vékonyak tetszenek, túl duci, akiknek a ducik, annak túl kevés.


Ráadásul akárhányszor felmerül itt, kis vagy nagy mell, 10-ből 9 férfi azt mondja, csakis a kicsi, egy pedig bevállalná a nagyot is (bár csakis akkor, ha kicsi nincs), de csak akkor, ha olyan szép kerek, feszes, formás, mint egy kicsi. Csak nagyban.


2019. jan. 18. 09:18
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
28%
Jaj kérdező, nehogy azt hidd, hogy a vékony nőknek minden felhőtlen😀Én 157 cm vagyok, 47 kg, akarnék hízni, de nem tudok. Edzéssel is csak minimálisan, de annyi pénzt, energiát, időt és lemondást a legfinomabb ételekről nem ér meg, mert tényleg kb semmi különbség nincs a mostani és az edzős alakom között. A melleim pont arányosak a testemmel, majdnem közepesek. Azok méretével senkinek nem szokott baja lenni, sőt kimondottan szeretik és én magam sem szeretnék nagy melleket, viszont volt már olyan, aki szerint hízhattam volna, hogy legyen rajtam többmindent fogni meg ilyenek. Persze az ilyenek menjenek a pcsába, nem leszólni kéne másokat meg kritizálni, hanem akkor keressen olyat, aki megfelel az ízlésének. A kövér lányok is simán találnak párt, főleg, ha arányosan teltek.
2019. jan. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Sehol nincs szó kövér lányokról, amugy, de a többit köszi.
2019. jan. 18. 10:32
 23/37 anonim ***** válasza:
Jó most látom a képeket, azt hittem kövér nőkről van szó, írod hogy bőven akadnak ilyen lányok, nem igen, gyakorlatilag csak a két véglet létezik szinte, ez igazából a legnőiesebb alak, ezzel a világon nincs senkinek baja, mert a vékony és a kövér partoloknak is bejön szerintem.
2019. jan. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
58%

"Nem tudom mi a frászról beszélsz, Scarlett Johansson, mint átlagos? Wtf??????"

A hétköznapi fotóin egy kissé sonkás, krumpliorrú, hétköznapi, átlagos nő.

Mikor felkészül és megcsinálja/ják a külsejét valóban vonzó jelenség válik belőle, de ennyi erővel bárkiből szinte.

2019. jan. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
25%

Nem olvastam el a kommenteket.


Úgy bírom az ilyen kérdéseket, komolyan, már vagy egymilliomodig változatát lehet az ilyen szépségdolognak olvasni.


Hangsúlyozom, MINDENKINEK MÁS TETSZIK, MÁS AZ ÍZLÉSE. Van, akinek az extra vékonyak, van akinek a sima vékonyak, van, akinek az átlagos, duci..stb. lányok tetszenek. Ezen nem tudom, hogy mit kell rugózni és értetlenkedni.


Kérdező, neked se jön be minden pasi. Akkor meg most mi is a kérdés?

Mondjuk esetleg a felfogóképességed és az értetlenkedésed miatt érsz kevesebbet és nem azért, mert csak átlagos vagy külsőre.

2019. jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

"Arra viszont nem gondol senki, hogy léteznek nem elhízott, teljesen átlagos, viszont genetikailag nagy mellű, széles csípőjű lányok, akik ha megszakadnak se lesznek sem lesznek tinitestalkatúak."


De gondolunk rá, csak nem annyira jönnek be, mint a nagyon vékonyak. Nekem legalábbis nem.


Az általad linkelt fotókon levő nők sorrendje nálam 2-3-1. Az én ízlésemnek csak a 2-es jön be, az egyessel nem tudnék járni. Egyszerűen nem kívánatos számomra. Cserébe viszont olyan deszka lányok is bejönnek, akiknek semmi melle vagy feneke nincs, és sokszor alacsony is emiatt az önértékelésük. Nekem speciel a mell vagy a fenék sokadlagos fontosságú. Ami fontos számomra, az az arc, az alak, és a láb, mivel lábfetisem van. Egy olyan lány, aki a legtöbb pasinak az arca miatt nem jön be, nálam simán bejöhet a lába miatt. Ezt csak azért írom le, hogy érzékeltessem, hogy mennyire nagy a variancia az emberek ízlésében, és hogy épp ez teszi lehetővé, hogy valakit mindenki találjon, mert mindenféle zsáknak megvan a foltja.


Viszont ezzel nem mindenki van így. Van, aki megvesz a nagy mellekért meg fenekekért. Az alakon egyébként is lehet általában változtatni sportolással.


És azzal is egyetértek, amit az egyik férfikolléga írt, hogy valóban elég nehéz néha ezekkel a problémákkal együttérezni, mert ugyanez férfioldalon úgy néz ki, hogy 100-ból 90 nőnek alapból nem kellesz, ha teljesen átlagosan és normálisan nézel is ki. Ha te azt gondolod, hogy mi vagyunk szépségsoviniszták, akkor ki kéne próbálnod egy pár hétre a férfilétet. Nekünk vannak bizonyos szempontjaink, amik alapján változó mértékben kell a nő, és valóban a testsúly egy nagyon kardinális kérdés. Azonban a nők többségének alapból nem is kell a férfiak többsége, bármit is csináljon magával. Nem tudom, milyen alakod van, de ha nem vagy kirívóan kövér, akkor nagy eséllyel sok találatod lesz a tinderen egy pár napod belül is. Férfiként 100-ból az átlagos párba állási arány állítólag 0,87. Szóval ki nem fogad el itt kit?

2019. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

25-össel értek egyet.


Ráadásul a legtöbben végletekből indulnak ki.


És mindenki olyannal fog összejönni aki vonzó számára aki tetszik neki.

2019. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
62%
Hatalmas bajok vannak itt a kérdező fejében. A párom is kb ez az alkat, mint a képeken szereplő nők, csak talán picit alacsonyabb. Amikor nyáron végigmegyünk a városban, úgy bámulják a pasik, hogy majd kiesik a szemük. Ennyit arról, hogy ez senkinek nem jön be.
2019. jan. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%
Itt az a kérdés, te mennyire vagy kövér?
2019. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Nem igaz, hogy mindig lesz, aki nem érti.

Semennyire nem vagyok kövér, csak nem vagyok modellalkat.

2019. jan. 18. 12:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!