Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő nem vékony, kevesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem vékony, kevesebbet ér?

Figyelt kérdés

Az itteni válaszok alapján a férfiak 99%-a a kismellű, vékony, esetleg ízlés szerint változóan izmos (az "épp, hogy csak látszik"-tól a "sok férfinak nincs ilyen szépen kidolgozott teste" szintig), a maradék 1%-nak pedig a telt/duci kategóriától az egészen kövérig tetszenek a nők.


Arra viszont nem gondol senki, hogy léteznek nem elhízott, teljesen átlagos, viszont genetikailag nagy mellű, széles csípőjű lányok, akik ha megszakadnak se lesznek sem lesznek tinitestalkatúak.


Pl:

[link]

[link]

[link]


Tudom, ők sztárok, nekik lehet, de a hétköznapi nők közt is akadnak bőven ilyen arányokkal, ez az átlagos alak, ami se nem vékony, se nem kövér, és épp senkinek sem tűnik fel.

Akinek a vékonyak tetszenek, túl duci, akiknek a ducik, annak túl kevés.


Ráadásul akárhányszor felmerül itt, kis vagy nagy mell, 10-ből 9 férfi azt mondja, csakis a kicsi, egy pedig bevállalná a nagyot is (bár csakis akkor, ha kicsi nincs), de csak akkor, ha olyan szép kerek, feszes, formás, mint egy kicsi. Csak nagyban.


2019. jan. 18. 09:18
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Az átlagost én is úgy értettem, hogy pont a kettő közt van, nem pedig úgy, hogy "hát ez az átlag, minden második lány ilyen"


7, látom, nem értetted meg.

Nem dagikról van szó, ponthogy kiemeltem, míg a kövérebb lányoknak is van rajongótábora, addig ha az átlagosba esel, senki nem fog kiemelni, mint az esetét.

Illetve az alak javítható, az alkat (amit a csontozat határoz meg), nem.

Ilyen alakból nem lesz karcsú tinialkat keskeny csípővel meg feszes AA-A mellel.


A férfiak felé pedig nem akkorák az elvárások külső terén, ill egy csomó dologgal tudtok kompenzálni (humor, jellem, kisugárzás, van, akinek még a pénz is vonzó, nekem nem), míg, idézem a "Gyakoris Brigádot", "egy nő egyetlen értéke a fiatalsága és szépsége"

2019. jan. 18. 09:36
 12/37 anonim ***** válasza:
39%
Ne legyen se anorexiás se elhízott :'D
2019. jan. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom mi a frászról beszélsz, Scarlett Johansson, mint átlagos? Wtf??????


Nem tudom, hogy mi okozza a komplexusaidat, de biztosíthatlak arról, hogy ha úgy néznél ki élőben, mint a képen látható nők, akkor senki sem tartana átlagosnak.


Amúgy szerintem te az átlagosság fogalmát eléggé félreértelmezed. Nem azt jelenti, hogy egy nő se nem vékony, se nem kövér. Inkább azt jelenti, hogy nem ad magára annyira, nem annyira csinos a megjelenése, inkább hétköznapian néz ki, erről nem az alakja tehet föltétlenül, hanem az arca, öltözködése, stílusa.

2019. jan. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
48%

Felejtsetek mar el, hogy Scarlett Johansson-t linkelte!! Az alakjarol volt szo.


Es csak annyirol, hogy a Magyar ferfiak tobbseguk ezt szereti, legalabbis ezt vallja be

[link]


Es ezt nem,mert teltebb

[link]

2019. jan. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
12%

"ilyen alakból nem lesz karcsú tinialkat keskeny csípővel meg feszes AA-A mellel"



Te melyik világon élsz? Nem tudom eldönteni, hogy komolyan gondolod-e a kérdést, vagy csak trollkodsz.

2019. jan. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Miért, utolsó, talán lesz?
2019. jan. 18. 09:50
 17/37 anonim ***** válasza:
37%

# 16/ Miért kellene legyen?


Te beteg vagy komolyan.


Amúgy, ha már ennyire az itten írogatók véleményére adsz, akkor képzeld, nem egyszer olvastam olyan hozzászólást itt, hogy az AA mellűeknek a plasztikai műtét az egyetlen reményük ahhoz, hogy vonzóak legyenek.:)

2019. jan. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Komolyan csak ebben az oldalban merül ki a világképed?


Ez a típusú nő a linkben MINDENHOL ott van, a TV műsorokban is mind ilyenek szerepelnek, reklámokban, címlapokon stb. A csapból is folynak:) Csodálkozol azon, hogy ezen az oldalon is nem őket istenítik, emiatt már rögtön népszerűtlennek érzed? Talán az újdonság kedvéért kicsikét más lányokra is esik a hangsúly, az már baj?

2019. jan. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
0%
Vékonyak tetszenek, de én is az vagyok (teszem hozzá a férfiaknál ez nem elég, mert még izmosnak is kéne lenni), vannak kövér fickók is, ja hogy az undorító dagadéknak le van hordva itt az oldalon (többször láttam már ilyet és ezeket valamiért nem pontozzak le, mert egy férfi nem lehet genetikailag kövér ügye?) és nem kell? Hát ez van...
2019. jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a két nagybátyám a ducibb nőkre bukik/bukott, ilyen is van sok, de ezek a nők jó alakúak, szép arcúak, kedvesek.
2019. jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!