Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb srác sír itt, hogy neki nem kell rℹ️banc lány, élőben mégis azt látom, hogy mindenki ilyenekre hajt?

Figyelt kérdés

És nem, nem csak a szex miatt, szakítanak, szexelnek pár pasival, és akkor kezdenek új kapcsolatot, amikor akarnak.

Akik meg nem szexelnek kapcsolaton kívül, az ilyen jó kislányok, művészlélek lányok, szende szüzies lányok, Weisz Fanni típusú csajok meg évekig szinglik, pedig nem válogatósak, és jól is néznek ki nagyon.



2019. jan. 14. 18:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mindenki? Én is? Mikor láttál engem ilyenekre hajtani?
2019. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%

Weisz Fanni típusú csajok meg évekig szinglik, pedig nem válogatósak


LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLOLLOLOLOLLLLOOL

2019. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A kettő között azért van pár átmenet!
2019. jan. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kérdéssel válaszolnék :


Miért van az hogy a nőknek elmondásuk alapján a normális férfiak kellenek, engem meg aki rendes, normális elkerül a szerelem?!

2019. jan. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!