Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt miért tolják folyton itt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért tolják folyton itt?

Figyelt kérdés

Ha felmerül az idősebb pasi - fiatalabb lány téma, mindenki levénemberezi a 40-50 éves férfit. Most abba ne menjünk bele, hogy a lányról mit mondanak.


Szóval miért gondolják azt sokan, hogy egy 50+ -os pasi csak olyan lehet, mint az apjuk és/vagy férjük? Egy sörhasú, rohadófogú, gombás lábú, impotens, csóró, alkesz, bunkó. Aki pörköltszaftos atlétában nézi a NótaTV-t. Már amikor nem feketén melózik minimálbérért, napi 12 órában.


Csak mert nem mindenki ilyen hahó!



2019. jan. 7. 20:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%
Én nem tolni szoktam. Én húzom :D
2019. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Hehehe - ez az Ernyei Béla nyálgép sok idősebb pasi renoméját rontja...ugyanúgy mint Tibi Bácsi a Retrón.


Annyit azért nem árt tudni: egy 50+ os pasinak nem nagyon okoz gondot egy fiatal csajszi megfizetése!

2019. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
38%
Addig akarod feltenni a kérdést naponta, amíg nem érkezik neked tetsző válasz?
2019. jan. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%
Egy 40-50 éves férfi igenis öreg egy 20 éves lányhoz képest, külső tulajdonságoktól függetlenül. Ezen mit nem lehet elfogadni? Viszonyítás kérdése minden.
2019. jan. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14: hidd azt!
2019. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!