Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy mindkét nem folyton szapulja a másikat, kígyót-békát dobálva egymásra, mégis mindkettő vágyik a szerelemre?

Figyelt kérdés

Hogy egyeztethető össze ez a kettő? Én azt látom, hogy a nagy nemek közti "háború" csak egy álca, ami mögé simán be lehet látni: és akkor mutatkozik meg, hogy igazából a nő is vágyik a férfira és a férfi is a nőre. De akkor mi értelme van a másik nemet folyton pocskondiázni?


Ti értitek ezt?



2018. dec. 31. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

Ez csak hype, a társadalom indukálja. Erre lehet bizniszt építeni, feminizmus, emancipáció, dollármilliárdos üzlet.

Valaki ücsörög, kitalálja, "a szabad nő" vagy "az önálló nő" aztán erre ráépítenek 100 brand-et, szervezeteket stb. stb.

Nyilván van mögötte valami kezdetleges alap, de ahogy észrevettem az embereknek úgy 30 éves korukig simán meg tudja mondani a média és a társadalmi szubkultúra, hogy hogyan éljen, hogy gondolkozzon.

2018. dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Mert senki nem néz magába, és a sértettségét a másikra mutogatva akarja hárítani a felelősséget. Mindig a másik a hibás, ő sose...stb.

Az egó nagy úr.

2018. dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nincs semmiféle "neme közti háború", pusztán arról van szó, hogy mindkét nem képviselői között van pár sértett, kisebbségi komplexusos "szócső", akit ért a múltban valamiféle trauma a másik fél részéről, és ilyen formában kívánja levezetni a negítív élményt. De ez leginkább a férfiakra igaz,főleg akik itt az oldalon dobálóznak, hogy nem kellenek senkinek...

F

2018. dec. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kérsz egy Jägert?
2018. dec. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Le leszek pontozva, de sok embernek alacsony IQ és EQ. Aki kicsit is empatikus, és értelmes, az tudja, hogy ha valaki megbánt, megver, megcsal, az azt az 1 embert minősítő, és nem az egész nemet, éppen ezért nem is kezd el általánosítani. És a könnyebb út is az egész nemet szapulni, védekező mechanizmus.
2018. dec. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Rockarc ***** válasza:
14%

Mindket nemnek megvan a sajat elvarasa a masik fele. Nem kell itt lehetetlen dolgokara gondolni, de suly, magassag, kinezet, kereset, lakhatas stb. De egyesek ezeket tultoljak, hogy csak 180 felettiek, vagy felmillios fizetes felettiek rughatnak labdaba. Biztos van egy olyan reteg, akinel igen magasan van az a bizonyos lec, na azok lesznek aztan igazan az alomnok szamukra, de a legtobbnel viszonlag ertelmes alapszinten van meghuzva.


Na de mit lehet akkor tenni, amikor a ferfiak meg a nok fele is durvan el hizva? Ok siman kiesnek meg a fenti alap kategoriabol, es mar megy is gyalazni a masik nemet. Nem tudnak atlepi az arnyekukon.


42F

2018. dec. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell mindent komolyan venni és szó szerint amiket itt egyesek irogatnak és általánosítanak. Minden ember más mind1 az milyen nemű...

Míg világ a világ mindig lesznek viták aztán béke is egy darabig, aztán kezdődik minden előről. A nagy happy unalmas lenne. :D

2018. dec. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%

Ez ömlik a médiából, szex és new york és többi szar.

Egyébként meg az a kissesség aki meg tök jól megvan, az meg állandóan azt kapja h elmebeteg / valami "gond" van vele.


Miközben a többiek itt sírnak h nem jut nekik pár. Ezen már röhögni sincs erőm.

2018. dec. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Én élőben még sosem láttam így beszélni férfiakat és nőket egymással, mint itt gyakorin, nem ebből kéne kiindulni.

Vagy te láttál már olyan beszélgetést, hogy

Fiú: Ma este is 5-en dugnak meg egy bulin?

Lány: Irigykedsz, hogy nem te dugsz. Frusztrált vagy, hogy nem kellesz senkinek.

Mert én még nem nagyon. Vagy hála' Istennek nem ilyen emberekkel vagyok körbevéve.

2019. jan. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

"Ez csak hype, a társadalom indukálja. Erre lehet bizniszt építeni, feminizmus, emancipáció, dollármilliárdos üzlet.


Valaki ücsörög, kitalálja, "a szabad nő" vagy "az önálló nő" aztán erre ráépítenek 100 brand-et, szervezeteket stb. stb." Lol és máris elkezdi az első ekézni a nőket. :DDD

2019. jan. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!