Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha en kevesett beszelek akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha en kevesett beszelek akkor jobb lenne nekem egy olyan baratno aki folyton fecseg?

Figyelt kérdés
Vannak olyan lanyok akik olyan sokat beszelnek allandoan hogy alig lehet mellettuk megszolalni. Egy ilyen baratno jobb lenne nekem?? Akkor biztos mindig lenne kozos tema es nekem alig kellenne beszelni. F
2018. nov. 3. 16:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Igen.
2018. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem menne az agyadra, vagy te az övére a (látszólagos) passzivitásoddal.
2018. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem nem lenne jobb. Nekem volt mindkettőből és nem működött végül. Én se vagyok dumagép, első komolyabb barátnőm is talán ezért is hagyott ott.

Hozzám vágta a végén, hogy másokkal jobban elbeszélgetek, mint vele, aztán így én lettem a szar.

Holott annyit megjegyzek hozzá, hogy ő állandóan velem volt, az a mások, mint pl nővére, aki be se jött soha, találkoztam vele egy héten egyszer kb, vele 5 perccel többet beszéltem és ez volt a jobb beszélgetés a szemében. -.-...

Amúgy ő hozta a nővérét állandóan, még mielőtt rávágja valaki, hogy biztos ő tetszett.

2018. nov. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Nálam nem biztos, hogy működne. Mondjuk ülünk a Balaton parton fogjuk egymás kezét nézzük a naplementét. Ha itt nekem elkezdene csacsogni arról, hogy milyen ostobaságokat írogattak egymásnak facebookon lehet, hogy fürödne.
2018. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Én nagyon szeretek beszélni, de megpusztulnék ha a tàrsam àllandóan hallgatna mint a döglött hal.

34N

2018. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Láttam már ilyet. De nekem nem sokat beszélőként tuti nem menne. Agyf**zt kapok, ha valaki állandóan beszél.
2018. nov. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Felolem csacsoghat.

Naplemente balatonparton ? Teli lenne a szaja nem beszelne :)))

2018. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7

A nyelveddel vagy a farkaddal? (Csak mert elég kétértelműre sikeredett.)

2018. nov. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Nyelv ? Ugy nezek en ki ? :))
2018. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

#9

Olyan romantikus vagy :')

2018. nov. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!