Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfi akivel neten beszélek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi akivel neten beszélek sokszor küld szíveket, azt írja hogy csak én érdeklem, és mindig csak rám gondol. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Meg azt is írta, ha egy férfi érdeklődne irántam, finoman elküldené,
2018. márc. 14. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Ha ezt magától mondja, debil, ha meg nem, fura beszélgetéseitek lehetnek...


Nekem egy férfi csak akkor írna ilyet, ha hülye p!nalengetős kérdéseket szegeznék neki, meg én is szivecskéznék...


Az, hogy egy férfi mit ír neked, van, hogy többet árul el rólad...

2018. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

FELNŐTT PÁRKAPCSOLATOK kategória, kislány!


Na, vajon mit jelent, ha egy pasi érdeklődik irántad és azt írja, hogy csak te érdekled?


Nobel-díjat kérsz, ha erre tudsz válaszolni?

2018. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Már megint te? Nem kaptál elég választ az előző féltucat kérdésedre ugyanebben a témában? Hiába keresel önigazolást meg fogalmazod meg másképp ugyanazt, senki nem fogja azt mondani, hogy milyen hődeszuper főnyeremény az ember, aki látatlanul is ömleng meg féltékenykedik. Remélem csak trollkodsz és nem vagy ennyire ostoba.

Kérdés jelentve.

2018. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy nem normális módon rád akaszkodott.


Többször is kiírtad a kérdést, kaptál rá válaszokat és privárban is ki lett vesézve.


Ha csak úgy magától ilyen témákat felvet és minden alap nélkül féltékenykedik, amikor még nem is találkoztatok, nem hogy kapcsolatban lennétek, akkor irányításmániás pszichopata, aki minden percedről tudni akar és teljesen rádszáll.


Sok egyöntetű választ kaptál.

Ehhez már nem lehet mit hozzá tenni.


Ha mégis eròlteted, akkor csúnyán rá fogsz b@s zni, de majd magadra vess.

2018. márc. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te a tegnapelőtti privátos csaj vagy, igaz?
2018. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dugni akar
2018. márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem.is van egy ilyen ember..a valo életbe nem akar tőlem semmit max szeretőt..de ha vkivel ismerkedek akkor vokt hogy màsnap a sràcnak szeg lett a kerekébe àllitva :( -és csak őneki mondtam el hova megyünk meg olvassa a privàtokat..szoval akikkel ismerkedek egyik naprol a màsikra lekoptattak pedig előtte olyanokat mondott maradjak nàla stb.megfordult a fejembe hogy ha a joakarom szàmitogépzseni ő irt a sràc nevébe vagy az enyémébe a sràcnak..nemtudom..de akkor ha nem vagyok jo neki miért zavarja ha màsokkal chetelek vagy talàlkozok?hozzàteszem eddig nem ismerkedtem..
2018. márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A boltnàl beszéltem a sràccal akinek a kerekébe szeg lett àllitva és làttam igen figyelte..

Van egy rosszakarom??anyàm baràtjàt is felhivta valaki és mindent elmondott rolam mindent tudott rolam..neten nem akadàly neki mert szàmitogépzseni programozo stb.

2018. márc. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!