Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért blokkolok le ha azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért blokkolok le ha azzal beszélek akit szeretek? Miért van ez és mit lehet ilyenkor ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Hosszú házasság alatt megismertem egy nálam 10 évvel fiatalabb férfit akibe bele is szerettem. Sajnos nem tudok önmagam lenni, nem tudok felszabadultan beszélgetni és nem jut eszembe semmi, hogy mit kéne mondanom, de teljesen leblokkolok ha vele beszélek. Ezt mondtam is neki és már ő is szóvá tette, s félek hogy ez miatt szakítani akar. Alapjáraton barátokkal vagy ismerősökkel mindenről tudok beszélni órákon keresztül.

2016. aug. 17. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen, szerintem sokan másokkal is.

Amiatt lehet ez, mert félsz, félsz önmagad adni és félsz hogy elveszítheted. Meg amiatt is lehet, hogy azt gondolod ő túl jó és te nem vagy elég jó hozzá. Kezdetben még elfogadható, de ha későbbiekben is fennáll lehet mégsem illetek annyira össze. Nem szabadna így feszengened megfelelő társ mellett. Neked sem jó, neki se.

Próbálj változni, magabiztosabb lenni

2016. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még csak 3 hónapja ismerem és egyszer találkoztunk és voltunk együtt. Azóta csak telefon és chat beszélgetések voltak. Gondoltam arra is ha többet találkoznánk biztos jobban elmúlna a gátlás bennem.
2016. aug. 17. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor ott a probléma.. Bennem is pont emiatt alakult ki ez anno, amikor először találkoztunk élőben akkor nem volt szinte semmi gond, lazán adtam magam, beszéltem. Aztán utána nagyon hosszú ideig csak neten beszélgettünk és amikor megint találkoztunk élőben, már feszengtem, izgultam szinte remegtem és az egyáltalán nem én voltam.

Szóval minél többször találkozzatok személyesen és inkább úgy beszélgessetek, nekem már mindegy elúszott az a csaj, de nektek még nem

2016. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Zavarban vagy, én is ilyen típus vagyok. Egy idő után elmúlik, de neked kell tudatosan változtatni. Próbálj mindent meggondolni mielőtt kimondod, próbáld meg a viccesebb éned előhozni, olyan témát feldobni amire hosszasan tud mesélni és akkor arra rákötsz. Egy idő után majd tudsz vele normálisan kommunikálni. Az elején még imponál is egy pasinak ha gátlásos és zavarban van a nő, mert ebből tudja, hogy nem közömbös neki.Én inkább a házasságod miatt aggódnék...
2016. aug. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok azzal a férfivel, akiért teljesen odáig vagyok. Szerintem benned is nagyon nagy a megfelelni akarás, jó akarsz lenni neki, ezért rágörcsölsz és leblokkolsz, nem tudod magadat adni. Tapasztalat. Viszont ha képes leszel elhinni, hogy megfelelsz neki és téged akar, akkor el tudod majd engedni magad. Szerintem el kéne neki mondanod, hogy ez az oka a leblokkolásodnak és zavarodnak, és akkor ő is tud neked ebben segíteni, hogy hamarabb ellazulj. És találkozzatok gyakrabban személyesen is.

Sok sikert! :)

2016. aug. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!