Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szép nők is örülnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép nők is örülnek a bókoknak, vagy - mivel folyton agyon vannak dicsérve - az ő meghódításukhoz ildomos más módszerekhez folyamodni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 21. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
A bók minden nő hiúságát legyezgeti.
2018. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Úgy gondolom, egy ŐSZINTE bóknak mindenki örül. Azt hiszem, a legfontosabb az, hogy érezzék, hogy a bókjaid szívből jönnek, és hogy ne csak egy ledarált szöveg legyen, hogy "de szép vagy". Férfiként azt tartom, hogy egy magára valamit is adó és intelligens nő tud disztingválni, és még ha sorozatban is kap bókokat, nem esik hasra mindegyiktől. De szerintem ha érzi és tudja, hogy valaki őszintén gondolja, az nagyon sokat nyomhat a latban.
2018. nov. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
11%

Egy idő után immunissá válnak a bókokra, természetesnek veszik. Ha naponta pár tucatszor bókolnak egy nőnek, az egója megszokja.

Szerinted ezeknek mi kell a meghódításukhoz? Maffiózó vállalkozás, 7-es BMW, Mercedes AMG, Audi A8 flotta, 3 négyzetméteres tetkó a kigyúrt testeden. Ők beérik ezzel.

2018. nov. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nekem elég sűrűn bókolnak. És mindig ugyanolyan jól esik.
2018. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én örülök a bókoknak élőben, jól esik. Társkeresőn első üzenetben viszont off kategória, mert rendszerint a szexpajtit keresők kezdenek így.
2018. nov. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Minden ember azokra a bókokra immunis, amelyekről egyértelműen látja, hogy manipuláció, üres hízelgés, és nem személyre szóló.
2018. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy kitől kapja. Pl én bókoltam a csajnak valami normális, szolíd dolgot (nem emlékszem pontosan, évekkel ezelőtt) csak legyintett kb. Aztán később odáig volt meg vissza, hogy a hapsi aki neki tetszik azt mondta rá, hogy olyan s_gge van, mint J-Lo -nak..... Szóval érted, nem mindegy, kitől kapja a bókot. Nem a bók a lényeg, hanem akitől jön. (31F)
2018. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!