Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép nők! Nektek könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nők! Nektek könnyebben vagy nehezebben megy a párkeresés, mint az átlagos társaitoknak?

Figyelt kérdés
Hogy érzitek? Esetleg tartanak tőletek a férfiak? Előítéleteik vannak a vonzó külsőtök miatt?
2018. nov. 21. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Olyan rossz ezt leirni, mert annyira bekepzeltnek hat, de ugy gondolom azert az atlagnal jobban nezek ki. Nem gondolnam, hogy konnyen menne annak ellenere, hogy volt mar ket kapcsolatom ami ket evig tartott es van a jelenlegi ami harom eve tart. De eletemben 2 ember szolitott le peldaul az egyik a jelenlegi parom, a masiknal meg mar kepbe volt szoval az igy jelentektelen. En a kornyezetemben ugy vettem eszre, hogy egy atlagos nonel vagy egy csunya nonel. de nagy onbizalommal (mert ilyen is akad boven) sokkal tobb ferfi probalkozik be. Ez az en tapasztalatom nyilvan nem hivatalos statisztika, de en nehezebbnek erzem.
2018. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Én olyan 10/7-be sorolom magam, nem tudom, ez átlagosnak vagy szépnek számít-e. Magas vagyok, sportos, vékony, és hosszú, göndör hajam van. A magasságom miatt eleve egy csomó srác kiesik, pedig még az sem zavar, ha 1-2 centivel alacsonyabb. És egyáltalán nincs könnyű dolgom a pártalálással, mert nyilván minden ujjamra jutni pasi, de én olyat szeretnék, akivel összeillünk, érzelmi intelligenciája és a normál intelligenciája is magas, hasonló a humorunk, a céljaink és az értékrendünk. Emellett nyilván tudjak vonzódni hozzá, de nem kell adonisz legyen. És igen, sokan tipikus unalmas, b...szós szöveggel írnak társkeresőn is.
2018. nov. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Vegyes.


Többen kezdeményeznek nálam....

Amiért pozitív: válogathatok az udvarlók közt

Amiért negatív: többen vannak köztük, akik csak a külsőmet figyelik és szexet akarnak

2018. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, ki az átlagos és nem tudom, mennyire vagyok egy átlagoshoz képest szép. A visszajelzések alapján átlag fölötti vagyok, de nem érzem magam annak, csak megteszem, amit meg tudok tenni magamért kívül belül, a józan ész határaiig.


Régebben talán nem adtam ennyire magamra. Akkor más volt a minőségi érdeklődők aránya. Nem voltam rondább, mint most, egyszerűen csak kimaradt a cicoma, az edzés, az apró részletekre odafigyelés, ilyesmi. Talán az volt az én átlagos verzióm. Akkoriban hol volt valaki, aki komolyan érdeklődött, hol nem volt senki, vagy csak pár ilyen néha meg-megjelenő arc. Páran nyomultak, de olyan békés volt és életszagú.


Most talán kicsit rosszabbnak látom a világot, mióta megnyílt előttem egy másmilyen ablak és elkezdtem magammal foglalkozni jobban. Sokkal többen érdeklődnek, de a minőség sehol. Sokan akarnak kihasználni, szórakozni velem, sokan gügyögnek velem úgy, mint egy szánalmas gyerekkel, sokan pofátlanul nyomulnak, sokkal jobban felhígult az összetétel. Néha undorodom. Nagyon nehéz kiszűrni a rendeset úgy, hogy közben a többi felbosszant és megingatja a bizalmad a másik nemmel szemben.


Nem tudom, melyik a jobb. Valahol hiányzik a régi minta, valahol meg büszke vagyok magamra, hogy ennyit tettem magamért és viselem a következményeit. Igazából mindenhogy nehéz... Aki tud bánni a sok szeméttel, annak ez is élhető, elég sok naiv, de szép lányt ismerek viszont, akiket rendesen kikészít ez érzelmileg. És mikor pofára esnek, azt hiszik, hogy a szépségük vagy ők maguk az oka, nem az, hogy nem vették észre a cukormáz mögött a szemetet. És turbózzák magukat meg igyekeznek, de szűrni meg "játszani" nem tanulnak meg. Pedig az nagyon kell. Sajnos szemétlek és rafináltnak lenni néha tényleg szükséges így.

2018. nov. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Nyílván a legjobb kell már ha szerelemről van szó. Az meg fog csalni. Nincs mese ha a legjobbat választod férfiból bumm megcsal. Ha átlagos de jó fizetésűt akkor jár a legjobban mert a fizetés nincs kiírva a homlokára. Nyilván akkor választ átlag átlag palit valaki ha csicskának akarja hogy körberajongják illetve hogy szépnek érezze magát és hogy biztos partnere legyen.


Férfi szemszög

2018. nov. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Miért gondolják a csúnya/átlagos férfiak, hogy ha egy férfi jól néz ki akkor törvényszerűen tapló is?


Női szemszög

2018. nov. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert megteheti. Minden nő billegeti magát ha meglát. Mindenki szóba áll vele. Minek egy ha megkaphat mindnekit. Persze nem fog vele kérkedni mert van egy hivatalos barátnő meg vannak az egy éjszakásak. Megtehetik. A szép nők meg megtehetik hogy a legjobbat választják. Miért hisszük hogy a legjobb kell egy szép nőnek? Mert így van..
2018. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Es te sajnalod a szep noktol a szamukra legjobb ferfit? Vagy esetleg a jokepu ferfiaktol sajnalod a szep noket. Ezt a hulyeseget meg hagyjuk, hogy a jokepu ferfiak tahok, mert ugyanugy a rondak kozott is vannak szep szammal, ez nem a kulsotol fugg hanem magatol az embertol.
2018. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is megkaphatok kb mindenkit, akit akarok (legalábbis sosem volt bajom azzal, hogy nem érdekeltem azt, akit kiszemeltem magamnak), mégsem vonz az, hogy cserélgessen a partnerem. Van egyfajta biztonságigényem és állandóságigényem. A szex, a találkozások és az együtt töltött idő meg ugyanazzal az emberrel is izgalmas marad, ha az a megfelelő ember. Ha nem, akkor meg nem kell eleve vele lenni.
2018. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mese habbal az IGAZI alfája akik nem háááát szerintem meg kaphatok akárkit... hanem tényleg pénzes tényleg 190cm tényleg alfa az nem fog egynél megállni. Akinek csak egy nője van az igazából biztonságra megy mert mi van ha nem talál mást.
2018. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!