Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki olyan fotót rak ki magáról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki olyan fotót rak ki magáról társkeresőre, amin alig látszik, az akar valójában ismerkedni?

Figyelt kérdés
Túl sötét, túl világos, befénylik a tükör, zajos, homályos, túl távol van a fotóalany... Egy rakás gyenge minőségű fotót töltenek fel társkeresőre, amin alig kivehető a másik, vagy semennyire sem.
2019. jan. 7. 15:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Aki a tükörben fotózza magát, az se jobb :D
2019. jan. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Túl közeli vagy felülről-kövér.

Zajos/homályos/távoli-ragyás vagy csúnya

Kiégett/túl világos-előnytelen vonások (legalább is saját véleménye szerint)

Levágott kép-gyerek vagy kapcsolatban van

Csücsörítés-1000 évig élek sem jövök rá

32/f

2019. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Akinek nincs normális képe, azzal nem kell foglalkozni. Amúgy is igénytelen lehet.
2019. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Sztem akár igen,akarhat.Nem szereti ha lefényképezik,nem fotogén akármi,ezer indok.
2019. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én például eleve nem szeretem ha fotóznak... pedig "állítólag" fotogén vagyok...
2019. jan. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csúnya és inkább nem mutatja magát telibe...
2019. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Rossz minőségű képpel még úgy sem lesz fotogén. :-D Nem tudom, én megtisztelem az embereket azzal, hogy normálisabb minőségű képet töltök fel, vagy ha kicsit gyengébbre sikerült, mondjuk mobillal, azért akkor is legyek rajta rendesen kivehető.
2019. jan. 7. 15:44
 8/17 anonim ***** válasza:

De az illető épp nem szereti,sőt utálja ha lefényképezik??Plusz még nem.is fotogén?Viszont van neki otthon azért,csak nem a legjobb minőségű.De felteszi.Ez nem a nem megtisztelésről szól ebben az, esetben.

Akkor nem tisztel meg,amikor valami 500 éves ócska melegítőbe,mesztelen,egy szál szakadt pólóba,igénytelen ápolatlan külsővel szerepel a képen,és ezt felteszi.Na akkor tesz rád igazán,akkor nincs tisztelet.

2019. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nézd, én úgy vagyok vele, ha nincs vállalható minőségű fotóm, akkor nem teszem fel, hanem csinálok olyat, ami vállalható. Az, hogy egy kép zajos, sötét... stb, tehát a kép minősége, nem azon múlik, hogy fotogén vagy-e vagy sem.
2019. jan. 7. 15:56
 10/17 anonim ***** válasza:
Sztem, ha nem vagy tùl fotogén próbálsz homályosabb,távolabbi képeken rajta lenni.Mert van az az eset amikor muszály.De ha nem szeretd ha lefotóznak akkor is ugyan ez.Így ha valamelyik eset a kettőből már fennáll,akkor nem fog magát otthon fotózgatni,keres egyet otthon korábiakból. Vagy próbálgatja,de aztán egyik sem tetszik.Úgyhogy mikor már 20 perce csak képeket csinál magáról akkor megunja.
2019. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!