Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ha egy csúnyább pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ha egy csúnyább pasi barátnőt akar akkor menjen fel társkeresőre?

Figyelt kérdés
Haverom elég csúnya alacsony fiú, de nagy meglepetésünkre összeszedett valami helyes kis csajt. Kérdeztük ezt hogy a fenébe?? :O Azt mondta társkeresőre kell menni, mert tele van jó csajokkal és csak válogatni kell közölük. Amit mondjuk mondott még, hogy nagyon fontos a személyiség, jó kezdő levél.
2016. márc. 3. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább csak óriási szerencséje volt, vagy nem is olyan csúnya.
2016. márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Troll alert. Egy ilyen eseménynek még matematikai valószínűsége sincs.
2016. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. azt mondod akkor kamuzott a haverom és nem is onnan van az a lány?
2016. márc. 3. 19:01
 4/11 anonim ***** válasza:

1. Marha nagy mázlija volt.

2. Az hogy jó csajokkal van tele a társkeri, engem még nem fog vonzani, hogy regisztráljak ilyen helyekre.

3. Szarhatok bele a jó startup üzenetbe, ha egyszer a nők gyűlölnek regényt olvasni, én meg nem tudok félszavakban válaszolni.

4. Ha rusnya vagy, még csak erőlködni sem kell a bemutatkozó üzenettel, mert olvasás nélkül fog rohadni a bejövőjük között, amíg a társkeri oldal létezik.

5. Az internetes ismerkedés zsákbamacskahúzás. Általában kapsz egy bóvlinak sem nevezhető ócskaságot, amivel vagy megelégedsz és megtartod életed végéig (mert örülsz, hogy végre valaki ráharapott a csalidra), vagy azonnal kihajítod a kukába.

2016. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én csak azt mondom hogy egy alacsony ocsmány sehogy sem jöhet össze egy jó csajjal. Maximum a szingularitáson túl ahol az univerzumunk általunk ismert törvényei nem érvényesek. Ez engem magas vékony srácként speciel örömmel tölt el mert az jelenti hogy mégis van remény.
2016. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt a társkeresőt nem rosszlanyok.hu-nak hivják?...
2016. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6. azt hiszem randivonalnak. Én nagyon nem ismerem ezeket, soha nem ismerkedtem neten, de nagyon kis csinos lány. Ha ilyen jó nőket lehet felszedni onnan, akkor mindjárt regelek. Megéri?
2016. márc. 3. 19:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Sokat vagyok társkeresőkön nagyon csúnya és alacsony férfiként, és akkor valóban van esély, legalább a beszélgetésre, ha nincs rólam kép. Amint meglátják, hogy nézek ki, az esélyem mindig nullára redukálódik.
2016. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem épp hogy nehezebb előnytelen külsővel társkeresőn ismerkedni. A való életben még előfordulhat, hogy pl. együtt utazol a csajjal a vonaton, és elbeszélget veled, tehát esélyt kapsz tőle, mert egyszerűen te ülsz ott mellette, nincs kéznél más, tehát veled fog beszélgetni. A társkeresőn viszont mindig ott van egy kattintásnyi távolságra legalább ezer (sőt, tízezer) jobban kinéző csávó, mint te, szóval ha nem nézel ki jól, akkor eleve szóba sem fog állni veled.


Persze előfordulhat, hogy eszméletlen mázlija van valakinek, de ez olyan, mint a ruletten a telitalálat. Tenni nem érdemes rá.

2016. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés volt már egyszer, akkor is kamu volt és most is az. Olyan jó lenne, ha befejeznéd a trollkodást kérdező, mert baromira unalmas. Inkább menj és írd meg a leckédet.
2016. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!