Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van annyi egzisztenciával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van annyi egzisztenciával rendelkező pasi amennyi nő akar ilyen pasit?

Figyelt kérdés
Sok nőtől tudom, hogy kell neki az egzisztencia. De vajon ahány nő akar ilyen pasit, annyi pasi van is Magyarországon vagy jóval több nő akar ilyen pasit mint amennyi rendelkezésre áll
2016. jan. 7. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem jóval több nő akar mint amennyi van, ha abból indulunk ki, a férfiak és nők száma nagyjából megegyezik.
2016. jan. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Az én korosztályomban már illene elérni annyit, hogy egy férfi el tudja tartani magát, és ne a mamahotelben lógassa a lábát...
2016. jan. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mosolygok ezen a kérdésen :) Megint és megint visszatér az, hogy a fejben selejt kategóriában turkáltok a nők körében, újra és újra ;)

Nekem soha nem kellett az, hogy eltartsanak.

2016. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2. Nem az a kérdés hogy illene vagy nem, ok lehet illene de vajon egyáltalán van e annyi pasi
2016. jan. 7. 17:00
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Egypetéjű ikerpár, tök ugyanúgy néznek ki, még a stílusok, humorérzékük, farkuk mérete, minden egyezik. Abban különböznek, hogy egyikük középiskolát végzett és havi nettó 110-et keres, másikuknak két diplomája van, vezető beosztásban nettó 600-at visz haza. Marha bonyolult eldöntendő kérdés: melyikre fognak jobban rámászni a csajok?
2016. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha csak nem túlfejlett társadalomóvó tudatod van, nem értem, miért érdekel.


ha te nem rendelkezel ilyen egzisztenciával, akkor ne az erre fogékony nőket keresd. vannak.

2016. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most komolyan, kinek kéne olyan pasi, akit el kell tartanom?
2016. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van annyi multimilliomos, luxusautókkal mászkáló, évi legalább kétszer egzotikus nyaralásokra repülő férfi, mint ahány nő él az országban? Én nem hinném.
2016. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

Nekem nem kellene olyan ember társasága, aki ezt a kérdést így fogalmazza meg... de olyan sem aki úgy válaszol rá, mint ti...

Egzisztenciája mindenkinek van...

megélhetőség, gazdasági helyzet... a szó jelentése.

Ha én egy gyárban dolgozom, van egy albérletem egy lcd-tv-m és 2 tengeri malacom, akkor ennyi az egzisztenciám, ha van egy jogi diplomám, van egy házam a rózsadombon, van egy nyaralóm krétán, meg 2 bmw-m... akkor meg ez az egzisztenciám...

Azt pedig tökéletesen megértem, ha egy nő elvár egy bizonyos szintű egzisztenciát... én se akarnék beköltözni egy 25éves anyukájával élő tengerimalachugy szagú 15nm-es kisszobába.. :D

2016. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
31 éves vagyok, nem vagyok hajlandó eltartani egy lusta felnőtt férfit. 2. válaszoló voltam.
2016. jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!