Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a nők, hogy minden pasi csak a szexet akar, meg minden pasi bunkó stb, amikor csomó rendes pasi van?

Figyelt kérdés
Sok rendes pasit ismerek, akik biztos nem szexre mennének, küldik az intelligensnél intelligensebb leveleket, de semmi válasz....Miért kell mindent a férfiakra rákenni, amikor ők is tehetnek arról hogy ilyen nagy az igényük és kevés pasihoz képesek vonzódni stb.
2016. febr. 26. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Elmondom az én történetemet :) Egészen 25 éves koromig egy barátom volt, akivel mindenben elsők voltunk egymásnak. Volt egy kisebb szünetünk, jött egy probléma, amit úgy gondoltuk, nem tudunk megoldani, szétmentünk hát. Ő is és én is elkezdtünk ismerkedni, de egyikünknek sem jött össze. Az ő része igazából nem érdekel, de amit én tapasztaltam az az volt (persze az is lehet, hogy rossz srácot néztem ki pechemre, pedig nagyon okos volt és jól nézett ki), mit adott az ég, csak egy alkalomra kellettem neki. Én komolyabban gondoltam volna vele, de ő velem nem. És itt most nem az a lényeg, hogy mikor feküdtünk le, egyébként több hét ismeretség után, de nem volt őszinte, csak utána mondta el. Ezután újra összejöttünk az első barátommal, és nem is kell más. Kicsit kikacsintottam és csak a csalódás :)
2016. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. És te is és a többi nő is gondolja végig, hogy esetleg 10 normális levélből hányat utasított el kapából, mert nem jött be neki a pasi. Ok nyilván kell a vonzódás meg társai, ezt teljesen értem, de akkor igenis nem csak a pasik a hibásak, hogy milyenek, ugyanis ti nők is nagyon kevés pasihoz tudtok vonzódni.
2016. febr. 26. 20:18
 3/10 anonim ***** válasza:
végül is 2 alapján le le lehet szűrni a tanulságot és kijelenteni, hogy mind a 3,5 milliárd pasi ilyen
2016. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Pont azért amiért az itteniek meg azt hajtják, hogy mindenk nő pénzéhes k@rva. Mert ezt tapasztalaták.

A nálam bepróbálkozók közül is legalább 4x annyi a lyukvadász hazudozó mint a normális. Társkeresőről is azért töröltem magam mert annyi szexfelhívást és disznó levelet kaptam, hogy elvesztettem volna a hitem a férfiakban ha maradok. Úgy 3 hétig bírtam, én birka udvariasan válaszoltam mindenkinek és tudod mi derült ki? Hogy a látszólag normális levelet írók is tudnak anyázni ha elutasítom mert pl 400km-re lakik tőlem.

Aki tényleg normális volt és mondjuk elérhető közelségben ott randi is volt, végül nem jöttünk össze, de kellemesen eltöltöttük az időt.

2016. febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is van egy csomó rendes pasi meg nő is. Ha valaki nem azokkal találkozik ott ő is hibás valahol. Pl. rossz helyen ismerkedik, úgy öltözik, hogy könnyen kaphatónak tűnik, vagy igénytelenül néz ki, stb.
2016. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Az a legviccesebb, hogy már maga a kérdés is általánosítás a nők felé.. "Kedves női nem, csunya dolog ám általánosítgatni a férfiakkal kapcsolatban"

Ha majd nem írnak ki naponta 40 kérdést arról, hogy miért rosszak/pénzéhesek/ribik/prűdek A Nők, akkor majd rátérhetünk erre a szereotípiára is, amit a nők hangoztatnak (sokkal halkabban és ritkábban) a pasikról.

2016. febr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretem az ilyen uszító, sztereotip kérdéseket, de elgondolkodtál. Végig gondoltam a volt osztálytársaimat/ csoporttársaimat / munkatársaimat, hogy közülük mennyi volt ténylegesen rendes. Kb 100ból 10et mondanék tényleg normálisnak, nem csak magát normálisnak hirdetőnek vagy megjátszónak. Persze ez nem kőbevésett statisztikai adat, csak elgondolkodtattál.

"küldik az intelligensnél intelligensebb leveleket" -> ez viszont elég társkereső szagú, már pedig ott tényleg nem hiszem, hogy normálisak megfordulnak :)

22/N

2016. febr. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyanazért mondják, amiért mi férfiak is, hogy minden nő egyforma, mert nagyon kevés emberben vannak meg azok a szimpatikus tulajdonságok, amik tökéletesen megtestesítik az igazi ŐT számunkra.
2016. febr. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha alacsony es ocsmany az ember mar nem is nezik semmibe
2016. febr. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ostoba egy kérdés, de a #3 hozzászólás is.
2016. febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!