Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igényled, hogy magyarázatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényled, hogy magyarázatot is kapj az elutasításra, vagy elfogadod anélkül is, ha valaki nem akar veled ismerkedni?

Figyelt kérdés
2018. dec. 23. 17:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Meg szoktam kérdezni, ha nem teljesen egyértelmű. Ebből is tanul az ember...
2018. dec. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem különösebben igénylem de, ha normálisa hangnemben el tudja mondani, hogy mi a baj akkor szívesen meghallgatom.
2018. dec. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Linó03 ***** válasza:
60%

Én elfogadom, ha simán nem vagyok szimpi, vagy csak nem olyan értelemben. És én is azt várom el általában, hogy így simán elfogadják, ha nem. Ne kelljen magyarázkodnom. Mégis mit magyarázzak meg azon, hogy nem indult el a szikra? Lehet jófej, normális, de ez még nem jelenti azt, hogy együtt szeretnék vele lenni.

21/L

2018. dec. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Magyarázatot várok.
2018. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem várok magyarázatot, de az sem baj, ha ír. Múltkor egy sráccal volt egy tök jól induló randim, láthatóan nagyon bejöttem neki, majd mikor rágyújtottam, a hangulat meghalt. Pedig kint van az adatlapomon, hogy dohányzom.
2018. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%

Lassan ott tartunk, hogy egy szimpla "bocsi nem"-et sem képesek kinyögni, hanem vagy ignorálnak, vagy az ember szemébe hazudnak, aztán várják, hogy majd magától rájön. Egy normális, értelmes magyarázat már teljesíthetetlen kérés a mai nőktől...


És nem érv az sem, hogy más bunkón reagált, mert én nem más vagyok, és az én tetteim függetlenek tőlük, és nem reagálnék bunkón, sem az, hogy az illető lány fordított esetben nem akarná tudni az okot, mert én nem az illető lány vagyok, hanem egy külön ember saját gondolatokkal, és én meg szeretném tudni.


27/F

2018. dec. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
a kezdetek kezdetén nem várok magyarázatot, de ha már kicsit belebonyolódtunk a dologba, akkor segít. Nem jó, ha valaki szó nélkül lelép (többször volt benne részem), mert elkezdek agyalni, hogy hol rontottam el, és az nagyon nem jó. Kell a rendes búcsú, ha már kicsit is kötődtünk egymáshoz.
2018. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Jól belegondolva nem várok magyarázatot, már szinte az összes betanult, kamu, vigasztaló "ne bántsuk meg annyira a másikat" féle szöveget hallottam már.
2018. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem várok magyarázatot, néha csak nem illik össze két ember. Nekem nem hiányzik a savazás, hogy mert ez lóg, az nem kerek, amaz nem sima.
2018. dec. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Kamaszként elvártam. Azota tudom, hogy semmi értelme.
2018. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!