Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki ismerkedés alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki ismerkedés alatt nem tesz lépéseket, nem is akar valójában semmit, ugye?

Figyelt kérdés

3 találkozó volt, mind a 3-on jól éreztük magunkat, sokat nevettünk, ő is ezen a véleményen volt.

Nem nagyon chatelgettünk, inkább személyesen találkoztunk, de azért 2-3 naponta váltottunk üzenetet.

Nekem ez olyan fura, mert eddig, akiket érdekeltem, minden nap rám írtak, hogy mi újság, hogy vagyok,leginkább este, mikor már nem volt dolguk,ugyanez tőlem is.

Ő vagy dolgozik, vagy a barátaival van, nem is várnám, hogy akkor keressen, amikor velük van, de amikor eltelik 4-5 nap beszéd nélkül úgy, hogy az egész facebook fotókkal van tele, hogy milyen jól érzi magát, közben meg nem jelentkezik, akkor jól gondolom ugye, hogy nem igazán érdeklődik irántam?


Olyan nem érdekel, hogy a nő is írhat, mert írtam neki én is , nem az elérhetetlen fap*nát játszom, nem is lógok rajta, de bohócot nem csinálok magamból.

Nekem tökre az jön le, hogy ő jól elvan a maga világában, annyira nem fogtam meg, hiába mondta, hogy jó volt velem. Bár nem értem, hogy akkor mire volt jó ez a vetítés, simán lehet őszintén játszani, hogy bocs, de nem szeretnék semmit, nem pedig így "eltűnni".


2018. dec. 8. 09:56
 1/5 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
44%
Akikkel ismerkedni szoktam (nem interneten), én magam sem szoktam minden áldott nap keresni őket. Nem azért, mert nem kedvelem őket, vagy mert ha ló nincs, jó a szamár is, hanem szimplán nem igénylem a mindennapos kapcsolattartást. Nem szeretek kényszerből kommunikálni, márpedig kényszernek veszem, ha ez elvárás felém. Akkor szeretem megkeresni az illetőt, ha van valami mondanivalóm. Utálom, ha korlátoznak, s megszabják, mikor mennyit beszélhetek valakivel, csak mert neki úgy jobban tetszik.
2018. dec. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jól érzed a dolgot. Nem akar igazán. Hallgass a megérzéseidre, nekem eddig mindig bejöttek!
2018. dec. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nős vagy van valakije ,veled meg elszorakozgat néha.
2018. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mintha én irtam volna ki a kérdést, nálunk is ugyanez a helyzet. Ismertem régebb óta, kollégám volt. Elhivott randizni, jol éreztük magunkat, utána ,,eltűnt'' 5 napig ugy,hogy nem válaszolt az utolsó üzenetemre, csak ,,Látta''. Aztan 5 nap után irt, ujabb randit akart. Elmentem, nagyon jo volt. Aztán megint eltűnt 1-2 napra. AZóta már volt 3. randi is.... Egyedülálló, azt tudom, meg ő nem nagyon aktiv facebookon.
2018. dec. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én ebből már nem is akarok semmit, mert szerintem,ha valaki igazán kíváncsi a másikra, ott nem telik 5 nap kommunikáció nélkül :/ 2-3 belefér még eleinte, de mikor valaki lassan 1 hétig nem ad életjelet.. Nálam már 1 hét eltelt azóta.
2018. dec. 9. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!