Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igényled, hogy magyarázatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényled, hogy magyarázatot is kapj az elutasításra, vagy elfogadod anélkül is, ha valaki nem akar veled ismerkedni?

Figyelt kérdés
2018. dec. 23. 17:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Régen megpróbáltam párszor kideríteni mi lehetett az ok, de soha nem kaptam értelmes választ, vagy választ sem kaptam.

Szerintem nincs értelme kérdezősködni, úgysem fognak őszinte választ adni, ha egyáltalán válaszolnak.

Az én tanácsom, hogy abban a pillanatban meg kell szakítani minden kommunikációt az illetővel, hogy mihamarabb továbbléphess.

2018. dec. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, úgyis érződik az oka.
2018. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%

"Magyarázatot várok"

Te most trollkodsz ugye?


Senki nem várhat erre magyarázatot, ugyanis nem kell megindokolni.

2018. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ha már volt beszélgetés, akkor lehet jogos, min csúszott el a szimpátia, de ha beszélgetés sem volt? Azt látom, hogy vannak, akik szeretnek sértő megjegyzéseket tenni egy egyszerű "nem egymást keressük"-re is. Már a többedik ilyenbe futottam bele. Persze nem mindenki, és az jó, ha valaki szimplán tovább tud lépni megjegyzés nélkül, de nem tudom, akik nem hagyják szó nélkül, ilyenkor komolyan akarják válaszként olvasni, hogy nem tetszenek, vagy látom, hogy a kép és a leírás üti egymást, és ne akarjon hülyének nézni?
2018. dec. 24. 09:10
 15/15 anonim ***** válasza:
32%
Én nem szoktam megindokolni ! A ronda tutyi-mutyi, mamahoteles kisfiukat le szoktam tiltani. Majd rájön magától.
2018. dec. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!