Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ma miért fontos a párkesresésb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma miért fontos a párkesresésben ennyire az anyagi helyzet?

Figyelt kérdés
Én még mindig nem értem, miért számít manapság ez? Nem is olyan régen, apámék fiatalkorában (tehát max 30 éve) még egy párnak az esküvőkor sem volt egy váltás ruhán kívül sokmindene, mégis összeházasodtak és jött a gyerek. Az evőeszközöket is nászajándékba kapták. Oké,tudom, ma később házasodunk, de ez nem teljesen magyarázza miért kell "késznek lenni" külön-külön a pár tagjainak olyan dolgokban amit együtt, közösen kellene felépíteni. (31/F)

2018. dec. 26. 16:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
25%
49-es,az olyan típusú nők megérdemlik hogy az utcán végezzék,a híd alatt.
2018. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
93%

#50 vezessen háztartást az akinek 6 anyja van ne hogy már a férfit ki kelljen szolgálni. Háztartást normális emberek felesben végeznek

Szaporodni sem kötelező( még) szerencsére

Én sem akarok szaporodni

2018. dec. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
66%
Micsoda??? Közösen felépíteni bármit is egy párkapcsolatban? Kérdező, ezt te sem gondolhatod komolyan. :D Már eleve a közös kassza fogalmától herótom van, nemhogy attól, hogy közösködjek, tervezgessek, építgessek együtt valakivel. Eszem ágában sincs az életem egy részét ilyen szinten rábízni valakire, meg anyagilag bárkitől is függeni, nem hülyültem én meg.
2018. dec. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
3%

52eske te mást nem tudsz ismételni ?

Leírtam hogy miért nem nézik a férfiak a nők anyagi helyzetét. Nem azt hogy te mosogass sőt ha megrohadsz a hulladékban se erdekel, csupán van akit erre használnak.

Azért mert van nő aki a sarki kuva azert te még nem vagy kötelezően az.


De úgyse érted meg, lehet hogy jobb ha mosogatsz ,:))

2018. dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
100%

Csak sértő hogy ennyit látnak a nőben amit írtál egy szaporodó szolgát

Nyugi nem vagyok olyan hülye hogy más helyett végezzek bármit is

2018. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
82%

De ha együtt építenek fel valamit, hogy megy az elosztás, ha szakítanak?


Örököltem egy csomó pénzt. Ilyenkor mi van? Én többet adok az együtt építésbe? És a kapcsolat végén visszakapom, ha többet tettem bele?

2018. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
3%

55oske

Serto ?

Akkor miért nekem szólsz be? Tessék annak mondani aki szobadisznek megy hozzá a gazdag amerikai magyar filmproducerhez,tessék azoknak mondani akik behazasodnak valahova és szülnek mert dolgozni gondolkodni lusták.


Már ne haragudj de ezen szerepeket nem én találtam ki, sőt nem is alkalmazom, tehát nálam reklamalhatsz csak nincs értelme.


Tudod, nem a postás a hibás ha rossz hírt hoz.

2018. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
64%
Oké, a férfiak nem nézik a nők anyagi helyzetét. Nem baj, ha a csaj tanulatlan, lusta, csóró. Akkor meg miért gond, ha el kell tartani? Miért gond, ha a férfinek kell mindent megteremteni?
2018. dec. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
24%

30 éve 18-20 évesen házasodtak, nyilván az evőeszközt is úgy kapták.

Ha te is 18 évesen házasodtál volna, valószínűleg veled is valami hasonló történik. Ha 32 évesen hazasodsz és az alatt a 14 év alatt, ami eltelt 18 éves korod óta, semmit nem tudtál megteremteni magadnak, nincs az az épeszű nő aki szóba állna veled.

2018. dec. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
78%

Sztem ez attol fugg hany evesek. Huszonevesen mar sajat lakasom volt ahogy az akkori ferjemnek is, most harminc vagyok es a ferjemmel ugyan egyutt hoztuk ossze az uj hazunkat es az autokat DE mar volt alapunk egymastol fuggetlenul is.


Ha esetleg elvalnek akkor az eletben nem jonnek ossze olyan pasival aki alkalmi melokbol el es a tesojaival lakik 40 felett es autoja sincs de folyton azzal jon h 4 honap es mindene lesz. O hat persze. Az a pasi is ugy gondolja h a parok egyutt teremtsek meg azaz en dobjam be a hazamat, kocsimat es az atlagon feluli fizumat a kozosbe es akkor o majd hozzatesz valamit? Vagy megis hogy?


Szoval nekem fontos h a ferjemnek legyen egzisztenciaja es lehetoleg jobb mint az enyem-szerencsere ez a helyzet.

2018. dec. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!