Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan szoktátok elfelejten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan szoktátok elfelejteni azt, akivel nem lehet kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Nekem hónapok óta nem sikerül már egy lányt, aki nagyon bejön nekem. Ő a tökéletes, de én sajnos nem hiszem, hogy érdeklem őt.

Próbáltam már másra is gondolni, hogy megpróbálok vele megismerkedni, de soha nem ment, mert hirtelen beugrott ő, és rájöttem, hogy nekem csak ő kell(ene).

21/F



2018. dec. 21. 21:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Nyomozni meg szintén hülyeség. Illetve az is, hogy a Józsi kutyájáról hallottam hogy az ő huszonhatodik unokatestvérének a baráti társaságában ez meg ez volt.

Tényleg semmit nem vesztel az ég világon vele ha elhivod valahova. Ha nem akarod élőben elhivni, írj rá Facebookon, és kérdezd meg hogy nincs e kedve valamihez.

2018. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Illetve még annyi hogy nem feltétlen adja jelét. Hölgyeklányok nem igen szeretnék kezdeményezni. :D
2018. dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Persze, nincs semmi vesztenivalóm. Ezért is próbáltam meg mégis beszélgetni vele, de ha egyszer még vissza sem írt, úgy hagyta a beszélgetésünket félbe...

Egy másik lány két éve, aki szintén gyönyörű volt és érdekeltem őt komolyabban, még arra is hajlandó volt, hogy írjon nekem és megkérdezze, hogy hogy ment az aznapi vizsga mert látta mikor bemegyek a terembe. Ezt már valóban nevezem valaminek, amire lehet alapozni.

A nézése az aktuális lánynak mégis épp olyan mint a fentebb említettnek, mivel nem is jelentette ki, hogy hagyjam békén ezért mégsem bírom csak úgy elfelejteni. Nem tudok elég okos lenni, hogy mi volna a legjobb megoldás.

2018. dec. 21. 22:16
 14/24 anonim ***** válasza:

Igen, akivel beszélgettem, szintén hasonló volt. Valamikor tökre érdeklődő volt, valamikor nem írt vissza. Fogggalmam nincs miért mi hogyan stb.

Lehet nem szeret neten beszélgetni, lehet neki nem te jársz a fejébe mindig, látta hogy írtál, de közben pont mást csinált. Aztán elfelejtett visszaírni.


Vicces az egészben, hogy én is elhivtam az illetőt, és láss csodát - nekem sem ír vissza. Mit nyertem az egészen? Nem hitegetem magam. Tudom hogy nem kölcsönös a dolog, szar belenyugodni, de ez van. Azért mert egyszer nem ír vissza, felesleges feladni az egészet.

Na de nem akarlak meggyőzni, te döntésed.

Aki már eldöntötte hogy mi lesz, azt úgy se lehet meggyőzni. Rá kell jönnöd magadtól. De tényleg sok sikert!

2018. dec. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%
értem a te legnagyobb gondod hogy töketlen vagy! komolyan mit vársz majd a lány megy oda és hív el hogy "gyere szép fiú meg hivlak egy kávéra utána pedig neked adom a szüzességemet" nem! neked kell elhivnod és ne facen hanem személyesen ha tényleg annyira kell neked akkor férfi leszel és oda mész hozzá!
2018. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Akármilyen formában próbálom előadni ezt a problémát bárkinek is, végül mindig megkapom, hogy én vagyok a töketlen. Már elhiszem, hogy tényleg így is van akkor.

Ha nem tettem volna abszolút semmit az ég világon akkor én is belátnám. Ha akkor kicsit nyitottabb lett volna vagy mutat némi érdeklődést akkor 10000% hogy már akkor elhívom valahova személyesen.

2018. dec. 21. 22:31
 17/24 A kérdező kommentje:
Tényleg szar belenyugodni, főleg így, hogy ritkán van olyan, aki ennyire meg tud fogni.
2018. dec. 21. 22:33
 18/24 anonim ***** válasza:
74%

Jobb magad bizonytalanságban tartani, mint a kőkemény valósággal szembesülni, ami lehet kellemetlen: legyünk csak barátok.


Pillanatnyilag van egy kicsed, amit őrzízgetsz, dédelgetsz amivel jó játszadozni. Hiszen nem tudod kellesz-e neki.


Azt hiszed kincs, sokan elvannak csak ennyivel, csak sajnos ez egy idő után belülről rágni kezd. Aludni sem tudsz majd, enni se.

2018. dec. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Bizonyos tünetek már most is jelen vannak, aludni most sem tudok, inkább rajta agyalok. Van, hogy napokig el vagyok a tudattal, hogy nem kellek neki és kész, de ha egy picit megkapargatom a felszínt mint most, és komolyabban elgondolkodom rajta akkor már-már hisztirohamom van, hogy már tudom az igazságot, de mégsem. Tudat alatt lehet tényleg félek attól, hogy feketén-fehéren berak a barátzónába és akkor nincs többé róla való ábrándozás.
2018. dec. 21. 22:58
 20/24 anonim ***** válasza:
látod ez a baj! amugy a lányok sosem de sosem fogják elmondani nyiltan! neked kell meg tenned a lépést
2018. dec. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!