Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már olyan kapcsolatotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan kapcsolatotok, amit ciki lett volna felvállalni?

Figyelt kérdés
Megismertem valakit, akit abszolút nem vállalnék fel, nem az esetem és sosem gondoltam volna, hogy valaha lehet köztünk több. De mégis lett, hihetetlen jó vele a szex és jól is érzem magam vele. Mások is jártak így? Mit tanácsolnátok? Köszi előre is :)
2018. szept. 5. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt olyan kapcsolatom amit ciki lett volna felvállalni, ha már felvállaltam valakit (mert hogy kapcsolatra elég nehezen szántam rá magam mindig is), akkor az volt, úgy ahogy volt. Nem az emberek véleményére vállaltam kapcsolatot soha..
2018. szept. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem szeretnéd felvállalni?

Nekem volt ilyen, azért nem akartam mert olyan srác volt, aki minden csajnál bepróbálkozott, de senkinek sem kellett és szégyeltem, hogy nekem meg bejön.

2018. szept. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Hát az illető egy 10 éves értelmi szintjén volt és ma is azon van.

Elég hibás önképpel pl h vegyek neki a kertbe medencét azt akkor majd kapok cserébe szexet.

Meg csak egy hete ismertem de már vegyem el feleségül.


Meg még ezt, meg az is vegyem meg neki. 1 hónap után otthagytam. Neki egy ATM kell nem pasi.

2018. szept. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
66%

Nem szokásom világgá kürtölni, hogy kivel ismerkedek komolyabban. Aki egy kib#szott FB bökés miatt parázik, mert meglátják az ismerősei, az mondjuk nálam alapból gatya. (Egyébként sem látja senki, mert kizárólag az érintett két ember láthatja, a megbökő és a megbökött.)

Szóval senkinek semmi köze hozzá, hogy kivel ismerkedek. Ez az én magánügyem. A nőknek hol az a problémájuk, hogy felvállalod őket, hol meg az, hogy nem. Nőzés, sokadik lecke: szard le őket magasról.

2018. szept. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő :D
2018. szept. 5. 23:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt igen, a szex isteni volt vele, de hihetetlenül gagyin és ízléstelenül öltözködött a srác és igénytelen volt. Egy darabig bírtam, aztán útjára kellett bocsátanom.
2018. szept. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Szóval szegény nem egy szépséges adonisz, de azért jól teljesít. :D

Együtt tudok érezni veled, nagyon xar lehet, tényleg. :D Legalább gazdag? :) Ha nem, akkor fel ne vállald. :) F

2018. szept. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt, cigány volt (de normális, tanult, dolgozott, értelmes, egyáltalán nem cigányos, külsőre se), én meg általában elég agresszívan hangoztattam a cigányokkal szemben rasszista véleményt, úgyhogy kicsit hülyén vette volna ki magát. Emiatt kb 2 hónap után inkább lezártam a dolgot.
2018. szept. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen. Nincs megfelelési kényszerem senki felé, nem érdekel, mit gondolnak rólam mások, így nyugodt szívvel felvállalom az összes döntésem. Szar lehet úgy élni, hogy érdekel mások véleménye, de az már a te dolgod.
2018. szept. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt egy srác akivel talizgattunk, nem akart egyikünk sem többet. Nem volt egy szépség, és ez enyhe kifejezés. De nem emiatt, más miatt nem vállaltam fel. A szex viszont tökéletes volt köztünk.
2018. szept. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!